MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Pacai
Nuotr.: Pacų viešbučio
Vilniaus rinka

Viešbutis „PACAI“ – sėkmingiausias apgyvendinimo paslaugų teikėjas

Lietuvos turizmo departamento organizuotame tradiciniame konkurse „Turizmo sėkmingiausieji 2018“ viešbutis „PACAI“ išrinktas sėkmingiausiu apgyvendinimo paslaugų teikėju.

„Nors duris svečiams atvėrėme tik gegužės mėnesį, puikus startas leido pelnyti šį apdovanojimą. Aukščiausi aptarnavimo standartai, siūlomų paslaugų įvairovė, profesionalus personalas ir gebėjimas išpildyti net išrankiausių klientų lūkesčius yra mūsų raktas į sėkmę“ – sako viešbučio „PACAI“ direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

Pirmasis ir kol kas vienintelis „Design Hotels“ viešbutis Baltijos šalyse pernai sulaukė ir didelio užsienio žiniasklaidos dėmesio: apie jį rašė „Forbes“, „The Telegraph“, „Elle“, „Wallpaper“, „Vogue Australia“ ir kiti prestižiniai leidiniai. Daugiausia dėmesio skirta išskirtinei viešbučio lokacijai, architektūriniams bei interjero sprendimams.

„Teikdamas kokybiškas paslaugas viešbutis „PACAI“ prisideda prie teigiamo mūsų miesto ir šalies įvaizdžio kūrimo. Dažnas sostinės svečias teigia, kad apsilankymas Vilniuje pranoko jo lūkesčius: tikiu, kad šis viešbutis – ne išimtis. Smagu, kad jame taip pat skiriamas ypatingas dėmesys maistui bei pristatoma moderni Baltijos šalių virtuvė“ – pasakoja „Go Vilnius“ direktorė Inga Romanovskienė.

Pacai
Nuotr.: Viešbučio

Beje, nors viešbutis veikia tik kiek daugiau nei pusmetį, jam jau pavyko pasiekti puikių įvertinimų globaliose populiariausiose viešbučių užsakymo platformose. Reitingas „Booking.com“ platformoje siekia 9,5 balo iš 10 galimų, o „Expedia“ sistemoje – 4,8 balo iš 5 galimų.

Istoriniuose Pacų rūmuose įsikūrusiame 5 žvaigždučių viešbutyje yra 104 kambariai ir iki 120 žmonių talpinančios konferencijų erdvės bei išskirtiniams renginiams tinkamas vidinis kiemas, veikia SPA, baras „Sofija“, braserija „14 Horses” ir vienas geriausių restoranų Baltijos šalyse „Nineteen18“.  

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Panorama“ pernai išlaikė didesnį nei 5 proc. nuomininkų apyvartos augimą

Evaldas Činga

Mindaugo g. „Maximoje“ pradės veikti savarankiško skenavimo sistema

ELTA

Naujas „MoQ“ plėtros etapas: daugiau investicijų, papildomos funkcijos ir pinigų dalybos naudotojams

Evaldas Činga

Pricer.lt maisto kainų tyrimas: prekių krepšelis vėl brangsta

ELTA

LP EXPRESS siuntų terminaluose – daiktų „pasaugojimo“ paslauga

Evaldas Činga

Pokyčiai CUP: automobilius nemokamai leis statyti ilgiau

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika