Vilniaus rinka

Viešbutis „Pacai“ ir „Nordic Food Republic“ dirbs atskirai

Viešbutis „Pacai“ ir „Nordic Food Republic“ susitarė nebepratęsti maitinimo ir gėrimų teikimo paslaugų sutarties ir nuo 2020 m. sausio 1 d. dirbs atskirai.

Per pastaruosius pusantrų metų „Pacai“ ir „Nordic Food Republic“ artimai bendradarbiavo ir sėkmingai plėtojo viešbučio ir restorano koncepciją, remdamiesi abiejų įmonių itin skirtingomis ir individualiomis kompetencijomis svetingumo paslaugų srityje.

Viešbutis „Pacai“ ir „Nordic Food Republic“, kuri viešbutyje valdė restoraną „Nineteen18“, barą „Sofija“ ir braseriją „14Horses“, per pastaruosius metus pelnė ne vieną apdovanojimą ir įvertinimą už bendrus pasiekimus ir tai priima kaip įrodymą, jog „vienas plius vienas yra daugiau nei du“.

 

Pradėdami bendradarbiavimą viešbutis ir maitinimo paslaugų teikėjas sudarė terminuotą susitarimą, nes nė viena šalis negalėjo žinoti, kaip vystysis abiejų koncepcijų ir bendrovių veikla. Todėl šalys numatė, kad dar iki termino pabaigos įvertins tolimesnes bendradarbiavimo perspektyvas.

Nors partnerystė buvo abipusiai naudinga, šalys sutarė visą dėmesį skirti ir toliau plėtoti savo koncepcijas atskirai.

„Viešbutis „Pacai“ nusprendė plėtoti maitinimo ir gėrimų teikimo veiklą savarankiškai bei integruoti ją su bendrąja „Design Hotels“ koncepcija. Laikysimės savo strategijos per naujas koncepcijas ir paslaugas kurti unikalią patirtį, kuri padėtų pritraukti dar daugiau svečių į išskirtinį viešbutį“, – sakė viešbučio „Pacai“ vadovė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

 

„Nordic Food Republic“ lygiagrečiai dirba ir jau baiginėja rengti planus Dominikonų g. 9, 11 pastatų kiemelyje atidaryti naują traukos vietą, kurioje įsikurs restoranai ir bus prekiaujama tvarių ūkių produkcija. Čia ketinama prekiauti produktais iš „Farmers Circle“, persikels restoranas „Nineteen18“, taip pat baras „Sofija“ ir braserija „14Horses“, taip pat plėtosime naujas koncepcijas remdamiesi autentiška vietos maisto kultūra ir regiono istorija, pagardinta Lietuvos gamtos grožio ir ūkininkavimo meistryste“, – sakė „Nordic Food Republic“ įkūrėjas Niels Peter Pretzmann.

Siekdamos užtikrinti sklandų darbų perėmimą ir išlaikyti aukštą klientų aptarnavimo kokybę, šalys numato veiklos pokyčius įvyksiant nuo Naujųjų Metų – 2020 m. sausio 1 dieną.

Iki sutarties nutraukimo abi šalys yra įsipareigojusios tęsti glaudų bendradarbiavimą ir užtikrinti dar geresnę patirtį svečiams.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button