MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Pacai
Nuotr.: Viešbučio
Vilniaus rinka

Viešbučiui „PACAI“ – tarptautinis apdovanojimas

Viešbutis „PACAI“ sulaukė dar vieno įvertinimo. Nuo 2010 metų rengiamuose tarptautiniuose svetingumo apdovanojimuose, kuriuose šiemet varžėsi daugiau kaip 300 viešbučių iš 21 Europos valstybės, jam įteiktas pagrindinis prizas dizaino kategorijoje.

Kaip teigė apdovanojimų organizatoriai, sostinės Senamiestyje įsikūrusiam viešbučiui iškovoti prizą padėjo išskirtiniai architektūros ir dizaino sprendimai: dėmesys detalėms, unikalus kiekvieno kambario dizainas, meno kūrinių gausa interjere ir dermė tarp skirtingų viešbučio erdvių.

„Įvertinimas už dizainą – mums itin svarbus. Esame vienintelis „Design Hotels“ viešbutis Baltijos šalyse, tad šis apdovanojimas sustiprina tikėjimą, kad pasirinkta kryptis – teisinga. Pastebime, kad žmonės vis dažniau ieško išskirtinių patirčių bei nuo spartaus tempo atsipūsti leidžiančių kokybiškų erdvių“ – sako viešbučio „PACAI“ direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

Pacai
Nuotr.: Pacų viešbučio

Nors tai pirmasis tarptautinis apdovanojimas, kurį pelnė viešbutis, jo direktorė itin džiaugiasi dideliu užsienio žiniasklaidos dėmesiu: apie viešbutį jau rašė „Forbes“, „The Telegraph“, „Elle“, „Wallpaper“, „Vogue Australia“ ir kiti prestižiniai leidiniai. Už išskirtinį dizainą jis taip pat įtrauktas į JAV leidžiamo žurnalo „Surface“ geriausio dizaino viešbučių, kurie duris atvėrė pernai, sąrašą. Pasak Rūtos Pulkauninkaitės-Macikės, tai reiškia, kad viešbutis prisideda ir prie Vilniaus bei Lietuvos garsinimo.

Beje, viešbutis „PACAI“ veikia dar tik devynis mėnesius, bet jam jau pavyko pasiekti puikių įvertinimų globaliose populiariausiose viešbučių užsakymo platformose. Reitingas „Booking.com“ platformoje siekia 9,5 balo iš 10 galimų, o „Expedia“ sistemoje – 4,8 balo iš 5 galimų.

Daugiausia svečių viešbutis kol kas sulaukė iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos, Vokietijos ir Didžiosios Britanijos. Įdomu, kad į penketuką pagal svečių skaičių patenka ir … Lietuva. „Pastebime, kad susidomėjimas viešbučiu neslūgsta ir tarp šalies gyventojų, kurie vis dažniau save palepina mini atostogomis“ – atskleidžia Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Keičiama Vilniaus šilumos tinklų vadovybė

„Girteka Logistics“ plečia biuro patalpas sostinėje: atidarė priestatą

Donatas Andrijauskas

CUP į prekybos centro plėtrą investuos 10 mln. eurų

Donatas Andrijauskas

Dėl investicijų į „Cozy by Siemens arena“ joje padaugėjo renginių

BNS

Nuo 2020 metų – trijų segmentų „Monton“ ženklo parduotuvės

BNS

Renkamės nagų priežiūros studiją: kur sostinėje geriausiai atliekamas manikiūras bei pedikiūras?

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika