Atranką dirbti ir leisti laisvalaikį sostinėje laimėjo telekomunikacijų bendrovė „British Telecommunications“ („BT Group“) bei vienos didžiausių kelionių planavimo platformų „Expedia“ atstovybė iš Didžiosios Britanijos, startuolis „OrderYOYO“ iš Danijos. Šios bendrovės deleguos komandas iki 10 žmonių, kurie rugsėjį atvyks į Vilnių bei čia derins darbą ir atostogas. Jos dalyvavo programoje „Workation Vilnius“, kuri skatina užsienio verslą pažinti ir įvertinti mūsų miestą.

„Vilnių vis labiau atranda užsienio investuotojai. Džiugu, kad „Workation Vilnius“ programos dėka Vilnių pažins dar daugiau sektorių verslo atstovų: rugsėjį sulauksime kelionių technologijų ir telekomunikacijų sričių ekspertų bei restoranų valdymo paslaugų kūrėjų iš Didžiosios Britanijos ir Danijos. Pasistengsime jiems palikti puikų įspūdį ir kas žino, galbūt po šios pažinties įmonės pasirinks Vilnių savo ateities projektams,” – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vilnius aktyviai varžosi su kitais Europos miestais siekiant pritraukti investicijas. Todėl gegužės pradžioje pakvietėme užsienio bendroves „pasimatuoti“, kaip čia gera dirbti, gyventi ir leisti laisvalaikį. Džiaugiamės, kad pirmas bandymas puikiai pavyko – pažinti Lietuvos sostinę ir jame padirbėti pareiškė norą beveik 100 bendrovių iš viso pasaulio, užsiregistravę tinklapyje workationvilnius.com. Nekantriai laukiame rugsėjį atvykstant bendrovių, kurios laimėjo viešnagę. Pristatysime jiems tiek šiuolaikiškiems darbo poreikiams pritaikytą, tiek malonų gyventi ir viešėti Vilnių“, – teigia Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ direktorė Inga Romanovskienė.

Į Vilnių atvykti panoro ir aplikacijas dalyvauti programoje užpildė beveik 100 kompanijų. Laimėtojus iš bendrovių, atitikusių kvalifikacinius kriterijus, atrinko komisija, sudaryta iš agentūros „Go Vilnius“, Vilniaus savivaldybės ir „Investuok Lietuvoje“ atstovų.

Laimėjo pasaulio ir Europos verslo lyderės

„Workation Vilnius“ programa leis laimėtojams įvertinti sostinės potencialą ne iš sausų ataskaitų, o per keliones į darbą, vakarienes mieste ir pažintis su vilniečiais. Tikimės, kad tokia patirtis padės dalyviams suprast Vilniaus pranašumus prieš sausakimšus didmiesčius susisiekimo, darbo ir laisvalaikio prasme. Esame tikri, kad skirtinga veikla užsiimančių laimėtojų komandos kiekviena atras geriausias Vilnius puses!“, – mano VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vadovas Mantas Katinas.

Pirmieji į sostinę atvyks „BT Group“ atstovai. Didžiausios telekomunikacijos paslaugų teikėjos komanda  iš Didžiosios Britanijos nori Vilniuje ne tik darbuotis bei pažinti miestą, bet ir rasti idėjų inovacijoms Lietuvoje.  Jie Vilniuje bus rugsėjo 3-9 d.

Startuolis „OrderYOYO“ iš Danijos siūlo novatoriškas restoranų valdymo paslaugas, kurios leidžia maistą užsakyti internetu bei per e-aplikacijas. Puikiai vertinama įmonė neseniai sulaukė 5 mln. Eur investicijų. Danai nori patyrinėti darbo Vilniuje sąlygas pirmojo rudens mėnesio 10-16 d.

Rugsėjo 24-30 d. Vilniuje viešės „Expedia“ padalinys iš Didžiosios Britanijos. Tai yra JAV kapitalo, pasaulinė ir viena didžiausių kelionių technologijų platforma, kuri valdo virš 200 kelionių rezervacijų tinklapių bei virš 150 mobilumo rezervacijų tinklapių. Virš 22 tūkst. bendrovės darbuotojų dirba 30-yje šalių, o pirmąjį šių metų ketvirtį bendrovės pajamos siekė 10,4 mlrd. JAV dolerių.

Pažinti Vilnių panoro bendrovės iš viso pasaulio

Verslo atstovų, norinčių atostogas su darbu derinti Vilniuje, geografija apėmė visą pasaulį: dalyvių sulaukta iš 31 šalies. Daugiausiai paraiškų buvo iš Europos valstybių, bet aktyviai registravosi ir įmonės iš Pietų bei Šiaurės Amerikos, Australijos, Artimosios bei Tolimosios Azijos.

Vienos bendrovės nusprendė dalyvauti projekte norint patikrinti mūsų miestą kaip galimą atstovybės vietą, kitos paraiškoje minėjo besitikinčios ištirti Vilnių, jo atmosferą, pažinti žmones bei kultūrą. Ne vieną kompaniją užregistravo lietuvių kilmės darbuotojai, kurie tokiu būdu siekė populiarinti Lietuvą bei jos sostinę.

„Go Vilnius“ programos „Workation Vilnius“ dalyviams skirtame paslaugų pakete – moderni, bet kokius šiuolaikinio specialisto darbinius poreikius atitinkanti bendradarbystės erdvė „Monday Office“, esanti verslo centre „Green Hall 2“, apgyvendinimas miesto centre, kultūrinė bei aktyvaus laisvalaikio programa. Užsieniečiai Vilnių pažins ne tik pro biuro langus, bet ir iš oro baliono ar baidarės, su gidais tyrinės Vilniaus Senamiestį, susitiks su meru bei verslo atstovais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist