Vilniaus rinka

Viena kola išėjo – kita atėjo: pradedamas gaminti vienas iš seniausių kolos gėrimų

Vilniuje startuoja vieno iš trijų didžiausių amerikiečių kolų prekinių ženklų „RC COLA“ gamyba. Šio šimtametes tradicijas turinčio gėrimo gamybos imasi viena savo veiklą plečianti Lietuvos įmonė. „RC COLA“ ketinama gaminti pagal autentišką receptą, gamybai naudojant lietuvišką gręžinio vandenį, užtikrinant gėrimo originalumą ir griežtą kontrolę.

Iš Lietuvos pasitraukus „Coca-Cola“ gamyklai, startuoja kitos originalios amerikietiškos kolos – „RC COLA“ – gamyba. Šio gaivaus gėrimo gamybos imasi ne vieną dešimtmetį Lietuvos vartotojams vandenį „Žalia giria“ tiekianti UAB „Gelsva“. Vykdydama gamybos plėtrą įmonė pasiruošusi patenkinti šio visame pasaulyje parduodamo gėrimo poreikius Lietuvoje.

Iki šiol daugelis vartotojų labiau žinojo kitus du amerikiečių ženklus, reprezentuojančius kolos skonį – „Coca Cola“ ir „Pepsi“. „RC COLA“ pasaulyje žinoma ne mažiau, nes šio gėrimo gamybos tradicijos tęsiasi jau daugiau kaip 100 metų. Šią kolą 1905 metais pradėjo gaminti įmonė „Royal Crown Cola“ vieno jauno vaistininko iš Kolumbo, Džordžijos valstijoje, pastangomis. Nepavykus dėl savo sumanymų susitarti su vietiniu sodos vandens išpilstytoju, Claud‘as A. Hatcher‘is pradėjo kurti savo gaiviuosius gėrimus. Šiandien daugiau kaip 70 šalių priklauso „RC COLA“ gamintojų ir platintojų tinklui.

 

Pasak į šį gamintojų tinklą nuo šiol patenkančios UAB „Gelsva“ Vandens padalinio vadovo, įmonės plėtra yra logiškas žingsnis pasirenkant gaminti gaivųjį gėrimą, nes įmonė jau turi vandens gamybos patirtį. Vien per praėjusius metus jo sufasavo 55 milijonus litrų. „Gaminti vandenį – vienos technologijos, gaminti gaiviuosius gėrimus reikalingos kitos technologijos, todėl įrengėme naują gėrimų paruošimo cechą. Nepaprastai vertiname gautą licenciją šio gėrimo gamybai. Į Lietuvą buvo atvykęs kokybės kontrolierius iš pagrindinės „ROYAL CROWN COLA“ būstinės JAV, Džordžijos valstijoje, ir patvirtino, kad pilnai atitinkame visus gamybai keliamus griežtus reikalavimus. Vedami šio koncerno, vystančio gilias tradicijas turintį prekinį ženklą, mes žengiame į aukšto lygio gamybos ir prekybos rinką. Dar tik pradedame masinę gamybą, koks bus rinkos poreikis ateityje tokį patenkinsime. Ateityje neketiname sustoti ties tuo, ką jau turime, didžiausią dėmesį skirsime kokybei, planuojame ir toliau investuoti į gamybos tobulinimą bei pardavimų auginimą“ – teigia UAB „Gelsva“ Vandens padalinio vadovas Arūnas Žilinskas.

Per šiuos ir artimiausius metus „RC COLA“ gamintojai Lietuvoje ketina pirkėjams pasiūlyti paklausiausias pasaulyje patikrintas šio gėrimo receptūras, becukrę kolą, kolą su stevija, kuri yra natūrali alternatyva cukrui, dietinę kolą ir kitokias šio gėrimo rūšis.

„RC COLA“ jau galima įsigyti beveik visuose didžiuosiuose prekybos tinkluose, o su kai kuriais baigiamos sudaryti sutartys. Kolą pasirengusios gaminti bendrovės „Gelsva“ planai optimistiški, nes pirmieji pardavimų rezultatai jau ženkliai viršija suplanuotus lūkesčius.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Petras
Petras
2 metus

Skonis tai nelabai, just cola primena.. arba pigius kolos gerimus..

Pranas
Pranas
2 metus

Labai geros naujienos

Agne
Agne
2 metus

Amerikos populiariausiais brendas. Super

hmm
hmm
2 metus
Atsakinėti į  Agne

kažkodėl visada galvojau, kad RC tai pigi vienos iš cola grandų kopija iš kokios bulgarijos.. gyveni, mokaisi:)

Jonas
Jonas
2 metus

Saunu. Naujos darbo vietos

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button