MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr.: Norbert Tukaj
Vilniaus rinka

„Verslo trikampyje“ atidarytas pirmasis sporto klubas „RE.FORMATAS“

Naujos kartos grupinių treniruočių sporto klubas duris atvėrė sausio 31 dieną.  Čia veikia klasikinė treniruoklių salė ir dar 5 skirtingos grupinių užsiėmimų erdvės – nuo didelio intensyvumo treniruotėms skirtos specialios zonos ar „Cross Training“ erdvės iki specialių kovos menų bei daugiafunkcės aerobikos zonų. Iš viso lankytojai gali rinktis iš daugiau nei 20 grupinių ir individualių treniruočių.

„Mes orientuojamės į intensyviai gyvenančius miesto žmones, kuriems sportas ne visada yra dienos prioritetas. Naujame sporto klube lauksime tų, kurie mėgsta sportuoti su bendraminčiais – dalindamiesi bendra energija, vienas kitą motyvuodami“, – sako sporto klubo vadovas Ramūnas Grušas.

Nuotr.: Norbert Tukaj

Šalia profesionalios „RE.FORMATO“ trenerių komandos dirba ir kineziterapeutai. Jie atsižvelgia ne tik į sportuojančio asmens fizines galimybes bei valgymo įpročius, bet ir į genetiką, apie kurią sporto klubų rinkoje dažnai nutylima.

Naujo klubo interjeras išsiskiria urbanistiniu stiliumi ir netradicinėmis dekoro detalėmis, čia įrengta specialiai grupinėms treniruotėms pritaikyta infrastruktūra, specialios dangos. Sporto klube veikia ir sulčių baras, kuriame po treniruočių lankytojai gali atsipūsti gurkšnodami šviežią kokteilį.

Nuotr.: Norbert Tukaj

„Norime sukurti aplinką, kurioje miesto žmonės jaustųsi motyvuoti, ypatingi ir šiuolaikiški, neatsiliekantys nuo pasaulio didmiesčiuose besikuriančių sporto klubų tendencijų“, – tvirtina R. Grušas.

Pirmosiomis dienomis treneriai supažindina su moderniomis urbanistinėmis erdvėmis, kurių interjeru rūpinosi naujos kartos dizainerė Agnė Stanikūnaitė, kviečia į pirmąsias grupines treniruotes ir pasakoja, kas yra toji sporto realizmo filosofija.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

VMI skelbia pajamų deklaravimo startą

Donatas Andrijauskas

Planuojame parduoti auto: taisyklės, kurios pagreitins pardavimą

Made in Vilnius

„Lidl“ ir „Norfa“ nedirbs pirmąją Velykų dieną, kiti dar neapsisprendė

BNS

„Entafarma“ planuoja plėtrą Vilniaus rajone

BNS

„Gintarinė vaistinė“ bando elektronines kainų etiketes

ELTA

R. Šimašius derybose dėl koalicijos nežada nusileisti dėl nacionalinio stadiono ir kitų projektų

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika