Birželį pradedama sostinės Savanorių prospekte esančio sveikatingumo klubo „Impuls“ renovacija. Jos metu planuojama išplėsti ir atnaujinti persirengimo patalpas, įrengti naują treniruoklių salę, dvi erdvias grupinių užsiėmimų sales bei modernią stalo teniso zoną. Į vieno ilgiausiai veikiančių tinklo klubų rekonstrukciją ketinama investuoti beveik 0,5 mln. eurų.

Kaip teigia „Impuls LTU” vadovas Vidmantas Šiugždinis, Savanorių klubo renovacija – savalaikė ir kruopščiai suplanuota.

„Nuolat investuojame į savo klubus ir siekiame, kad jie atitiktų šiuolaikines tendencijas, būtų patogūs lankytojams, o juose praleistas laikas būtų ir malonus, ir naudingas. Šis klubas paskutinį sykį buvo atnaujintas prieš daugiau nei 10 metų. Natūralu, kad per šį laikotarpį spėjo pasikeisti ir sportavimo tendencijos, ir lankytojų poreikiai. Būtent į tai ir planuojame atsižvelgti atnaujindami šį klubą“, – sako jis.

Klubo renovacija vyks trimis etapais. Pirmojo etapo metu vietoje dabartinės 640 kv. metrų ploto krepšinio aikštelės bus įrengta nauja treniruoklių salė su skirtingomis erdvėmis: kardio zona, moderniais treniruokliais aprūpinta jėgos treniruočių zona ir laisvųjų svorių zona. Atskira erdvė bus skirta tempimo pratimams. Taip pat klube bus įrengta visiškai nauja 93 kv. metrų ploto stalo teniso erdvė su trimis stalais ir profesionalia danga.

„Daugelyje mūsų klubų įrengtos stalo teniso zonos sulaukė labai didelio populiarumo. Tai labai dinamiškas ir įtraukiantis užsiėmimas, kurį mūsų lankytojai dažnai pasirenka tarsi savotišką poilsio formą ar apšilimą. Po rekonstrukcijos šiuo sportu mėgautis galės ir Savanorių pr. klubo lankytojai“, – teigia V.Šiugždinis.

Antrojo etapo metu bus pertvarkyta dabartinė treniruoklių salė. Vietoje jos bus įrengtos dvi erdvios, dvigubai didesnės grupinių užsiėmimų salės: 272 kv. metrų ploto funkcinė bei 325 kv. metrų ploto aerobikos.

Trečias etapas bus skirtas persirengimo patalpų atnaujinimui, papildomų dušų įrengimui. Taip pat bus rekonstruota registratūros zona, kurioje bus įrengta ir patogi poilsio erdvė.

Rekonstruotame „Impuls“ klube bus įdiegta ir nauja praėjimo sistema. Lankytojams nebereikės narystės kortelių – užteks piršto atspaudo. Ši naujovė padės dar greičiau patekti į klubą, suteiks daugiau patogumo, nebereikės gaišti laiko paimant ir grąžinant raktą, lankytojai galės pasirinkti jiems patinkančią laisvą spintelę.

Savanorių pr. „Impuls“ rekonstrukcija prasidės birželio mėnesį. Pilnai atsinaujinęs klubas duris atvers rudenį.  Paskutinio etapo metu, kuomet bus renovuojama persirengimo zona, lankytojai galės lankytis kituose „Impuls“ klubuose.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist