„Uber“ Vilniuje pristatė naują arbatpinigių funkciją, kuri leis keleiviams papildomai atsidėkoti vairuotojui už pavėžėjimo paslaugas. Funkcija jau kurį laiką veikė dalyje miestų kitose šalyse ir jau nuo šios savaitės yra prieinama visiems programėlės vartotojams Vilniuje.

„Žmonės mėgsta padėkoti už profesionaliai atliktas paslaugas. Štai kodėl mes su džiaugsmu pristatome arbatpinigių funkciją programėlėje. Ši funkcija leis parodyti papildomą dėkingumą vairuotojui, kuris teikia profesionalias pavėžėjimo paslaugas“ – teigiama oficialiame „Uber“ pranešime programėlės vartotojams.

Arbatpinigiai bus neprivalomi ir anonimiški

Palikti arbatpinigius vairuotojui nėra privaloma – ši funkcija sudaro galimybę keleiviams savo noru atsidėkoti vairuotojui už patikusią kelionę. Taip pat nuo sumos nebus nuskaitomas joks paslaugos mokestis – 100 proc. arbatpinigių keliaus partneriui-vairuotojui.

Arbatpinigius bus galima palikti iškart ir per 30 dienų po kelionės pabaigos – keleivio paskyroje, arba pasinaudojus kelionės ataskaita, kurią keleiviai gauna į savo el. paštą.

Keleiviai gali pasirinkti iš anksto nurodytą sumą arba įrašyti savo pageidaujamą. Keleivio, kuris paliko arbatpinigius, informacija nebus atskleista, kadangi viskas vyksta anonimiškai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.