„Uber“ pristato visiškai naują programėlę, skirtą vairuotojams. Programėlė netrukus pradės veikti 65-iose šalyse, o „Uber“ partneriai-vairuotojai Lietuvoje ja naudotis gali jau nuo šios savaitės.

„Uber“ programėlė vairuotojams remiasi jų patirtimi. Atėjo laikas atsinaujinimui, tai galimybė permąstyti, kaip galime pagerinti vairuotojų patirtį ir link kokio tikslo mes žengiame kartu. Kai keičiame požiūrį į verslą, norime užtikrinti, kad šis atnaujinimas būtų paremtas tuo, ką mums nurodė patys vairuotojai, bei kad naujoji programėlė būtų sukurta kartu su jais“, – sakė Alexei Stakh, „Uber“ generalinis vadovas Centrinės ir Rytų Europos regione.

Programėlės Beta versija buvo išbandyta kartu su vairuotojais, remiantis jų patirtimi iš 100 tūkst. kelionių. „Uber“ taip pat vykdė programą, skirtą rinkti vairuotojų atsiliepimus. Jos metu produkto vystymo komandos nariai keliavo ir susitikdavo pietums kartu su „Uber“ partneriais-vairuotojais.

Naujoji programėlė vairuotojams – pagrindinės naujovės  

Ekrano viršuje – nauja, realiu laiku uždarbį sekanti skaičiuoklė. Ji leidžia vairuotojams nesunkiai sužinoti, kiek jie užsidirbo paskutinės kelionės metu bei lengviau sekti, kiek dar liko užsidirbti iki norimo pasiekti rezultato.

Naujoji būsenos juosta rodo aplinkui esančių partnerių-vairuotojų užimtumą bei apskaičiuoja galimybę netoliese pradėti kelionę. Vairuotojui bakstelėjus ant galimybių netoliese apskaičiavimo mygtuko, programėlė naviguos jį į rekomenduojamą važiuoti zoną.

Iššokančiųjų pranešimų funkcija leis vairuotojams išvysti pranešimus apie uždarbio galimybes, pakeleivių atsiliepimus ir informaciją apie paskyrą.

Vairuotojo profilio funkcija suteikia vairuotojams galimybę apibūdinti save, o pakeleiviams sužinoti daugiau apie partnerį-vairuotoją ir rasti naujų būdų susisiekti.

Pradėti naudotis „Uber“ iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti painu – nepaisant to, ar tai pirmoji jūsų kelionė, ar 100-oji. „Uber“ siekė, kad programėlės veikimą suvokti sektųsi sklandžiau, todėl išsamūs patarimai surinkti vienoje vietoje – per artėjančius mėnesius „Uber“ programėlė vairuotojams pasipildys naudojimo pagrindais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.