Vilniaus rinka

„Telia“ ir „Tele2“ jungia nemokamą ryšį tarp Lietuvos ir Ukrainos

Ukrainoje prasidėjus aktyviems karo veiksmams, „Telia“ praneša jungianti nemokamą ryšį su šia šalimi ir joje esantiems klientams. Nemokamai bendrauti tarp Lietuvos ir Ukrainos operatoriaus klientai galės dešimt dienų nuo ketvirtadienio iki kovo 4 d. imtinai.

Nemokami skambučiai ir SMS galioja visiems „Telia“ privatiems ir verslo klientams, tiek skambinant ar siunčiant SMS iš Lietuvos į ukrainietiškus numerius, tiek Ukrainoje esantiems žmonėms – jie gali skambinti ar siųsti žinutes šalies viduje ir į Lietuvą.

„Ukrainoje prasidėję kariniai veiksmai kelia realų pavojų šioje šalyje esantiems žmonėms. Jungiame nulinį tarifą skambučiams ir SMS į ir iš Ukrainos, kad šioje šalyje esantys žmonės galėtų operatyviai gauti informaciją ir patys susisiekti su reikiamais asmenimis ar institucijomis, o artimųjų ir pažįstamų Ukrainoje turintys lietuviai galėtų nevaržomai su jais bendrauti“, – pranešime cituojamas „Telia“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.

 

„Telia“ klientai susisiekti su savo artimaisiais ir draugais, esančiais Ukrainoje, galės tiek iš mobiliojo, tiek iš fiksuotojo ryšio tinklo skambučiais ar SMS žinutėmis. Ten šiuo metu esantys žmonės galės nemokamai skambinti ir siųsti SMS į Lietuvą, priimti iš čia ateinančius skambučius, taip pat skambinti ir susirašinėti SMS su ukrainietiškais numeriais.

Nemokami skambučiai ir SMS tarp Lietuvos ir Ukrainos galios „Telia“ privatiems ir verslo klientams, turintiems abonentinius fiksuotojo ir mobiliojo ryšio planus, įskaitant ir išankstinio „Ežio“ bei „Extra“ mokėjimo paslaugų vartotojus.

Tele2“ tinkle – nemokami skambučiai į Ukrainą

„Tele2“ kompensuos tarptautinio ryšio pokalbius ir žinutes į Ukrainą. Skambučiai ir SMS į ukrainietiškus numerius mobiliojo ryšio operatoriaus tinkle bus kompensuojamos privatiems, verslo klientams ir naudojantiems išankstinio mokėjimo paslaugą.

 

„Esame liudininkai įvykių, kurie nesuvokiami demokratiniame ir laisvame pasaulyje. Šių didelių išbandymų akivaizdoje darom tai, ką galim – padedam savo klientams palaikyti ryšį su artimaisiais“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Skambučiai į Ukrainą bus kompensuojami nuo vasario 24 d. vidurnakčio.

Operatorius tokį sprendimą priėmė reaguodamas į situaciją Ukrainoje, Rusijai pradėjus prieš ją karinius veiksmus.

 

„Tele2″ privatiems ir verslo klientams, skambinantiems į Ukrainą, nieko daryti nereikia – kompensacija už šį laikotarpį bus pritaikyta mėnesio pabaigoje skaičiuojant sąskaitą.

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ klientams yra įjungiamas nulinis tarifas skambučiams ir SMS į ukrainietiškus numerius.

„Tele2“ taip pat kompensuos tarptinklinio ryšio paslaugas privatiems ir verslo klientams, esantiems Ukrainoje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button