Lapkričio 03 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas neskundžiama nutartimi atmetė bendrovės „Artimiausias“ apeliacinį skundą ir paliko galioti Departamento priimtą nutarimą, kuriuo bendrovei paskirta bauda už visą parą vykdytą alkoholio prekybą iš prekybos automatų, neturint tam licencijos, draudžiamu metu bei skleidžiamą alkoholio reklamą.

Byloje nustatyta, kad UAB „Artimiausias“, bendradarbiaudama su UAB „Žilva“ ir neturėdama licencijos, visą parą parduodavo alkoholinius gėrimus per bendrovei „Artimiausias“ priklausančius prekybos automatus. Gyventojai alkoholį galėjo įsigyti per bendrovės administruojamą interneto svetainę ir mobiliąją programėlę, kuriose buvo teikiama informacija apie automatus-saugyklas, buvo nurodyti alkoholinių gėrimų pavadinimai, kainos ir tai, kad naudojantis bendrovės paslaugomis vartotojai gali užsisakyti ir atsiimti savo alkoholinius gėrimus iš bet kurio prekybos automato bet kuriuo metu.

Bendrovė, deklaruodama,  kad tik saugo fizinių asmenų laikomus alkoholinius gėrimus, bandė slėpti realybėje vykdomą mažmeninę prekybą alkoholiniais gėrimais draudžiamu būdu – per prekybos automatus.

Teismas konstatavo, kad UAB „Artimiausias“ laikė ir pardavinėjo vartotojams alkoholinius gėrimus, kurių įsigijimo nepagrindė atitinkamais juridinę galią turinčiais dokumentais, vykdė mažmeninę prekybą alkoholiniais gėrimais draudžiamu būdu (iš prekybos automatų) ir draudžiamu metu bei  skleidė uždraustą alkoholio reklamą savo  interneto svetainėje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist