Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė lošimų bendrovės „Top sport“ skundą Lošimų priežiūros tarnybai dėl įsakymo panaikinimo,

Kaip skelbiama teismo pranešime, lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus 2022 m. spalio 27 d. įsakymu šiai bendrovei buvo skirta 15 tūkst. eurų bauda už tai, kad ji pažeidė Azartinių lošimų įstatymų nuostatas ir sudarė nuotolinio lošimo sutartį su užsienio piliečiu, nesančiu Lietuvos teritorijoje.

Išnagrinėjęs šią bylą, teismas konstatavo, kad bendrovei Azartinių lošimų įstatymo nustatyta tvarka yra išduota licencija bei leidimas organizuoti nuotolinius lošimus, tačiau jie galioja tik Lietuvos teritorijoje.

Teismo teigimu, darytina išvada, kad nuotolinių lošimų organizavimo tvarką reglamentuojančios teisės normos negali būti aiškinamos pernelyg plačiai ir tai reiškia, kad, nesant Azartinių lošimų įstatyme įtvirtinto leidimo Lietuvoje organizuojančioms bendrovėms teikti nuotolinių lošimų paslaugas užsienio piliečiams, esantiems ne Lietuvos teritorijoje, negalima.

Šis teismo sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist