MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniaus rinka

„Taxify“ paslaugomis naudotis jau galima ir per „Google Maps“

„Taxify“ transporto paslaugos Lietuvoje nuo šiol integruotos ir į populiariausių pasaulyje žemėlapių sistemą „Google Maps“. Nauja paslauga, suteikiančia galimybę išsikviesti automobilį „Google Maps“ programėlėje savo telefone, jau gali naudotis keturių Lietuvos miestų gyventojai.

„Platformoje „Google Maps“ ieškodami kaip nusigauti iš vieno taško į kitą, vartotojai nori rasti patogiausią būdą – kartais logiška atstumą įveikti pėsčiomis, kartais važiuoti viešuoju transportu, o kartais racionaliausia išsikviesti pavežėją. Pradėjome bendradarbiavimą su šia platforma norėdami žmonėms suteikti dar platesnį ir dar patogesnį būdą rinktis tarp skirtingų transporto priemonių“, – sako „Taxify“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.

„Google Maps“ ieškant geriausio kelio pasiekti norimą tašką, nuo šiol vienas iš pasirinkimų bus pavežėjo išsikvietimas, tuo pačiu iškart nurodant apytikslį kelionės laiką bei kainą. Paspaudus šį pasirinkimą automatiškai atsidarys „Taxify“ programėlė, kurioje jau bus suvesti visi reikalingi duomenys. Tad norint naudotis šia „Google Maps“ paslauga vartotojui reikalinga ir „Taxify“ programėlė, kurią galima atsisiųsti iš „App Store“ ar „Google Play“.

„Taxify“ yra viena populiariausių Europos transporto platformų, kuriančių miestuose paprastesnį, greitesnį ir patikimesnį susisiekimą. Daugiau kaip 25 šalyse veikianti „Taxify“ platforma jau yra aptarnavusi daugiau kaip 15 milijonų klientų.

Vilniuje vidutinė „Taxify“ kelionė kainuoja 4,2 euro, vidutinis pavežėjo atvykimo laikas – 3 minutės, vidutinis kelionės įvertinimas – 4,95 žvaigždutės iš 5. Populiariausios važiavimo kryptys sostinėje: A. Goštauto gatvė, ypač joje esantis verslo centras „Go40“, taip pat Vilniaus oro uostas bei Mindaugo g. „Maxima“.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Keičiama Vilniaus šilumos tinklų vadovybė

„Girteka Logistics“ plečia biuro patalpas sostinėje: atidarė priestatą

Donatas Andrijauskas

CUP į prekybos centro plėtrą investuos 10 mln. eurų

Donatas Andrijauskas

Dėl investicijų į „Cozy by Siemens arena“ joje padaugėjo renginių

BNS

Nuo 2020 metų – trijų segmentų „Monton“ ženklo parduotuvės

BNS

Renkamės nagų priežiūros studiją: kur sostinėje geriausiai atliekamas manikiūras bei pedikiūras?

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika