Vilniaus rinka

Taksistai solidarizuojasi su Ukraina ir nebepriims iškvietimų iš Rusijos telefonų numerių

Mes solidarizuojamės su ukrainiečiais ir artimiausiu metu nebepriimsime užsakymų iš +7 kodu prasidedančių numerių nei skambinant nei per mobiliasias programėles. – sako Andrius Norkaitis, bendrovės, teikiančios eTAKSI paslaugą, įkūrėjas ir vadovas.

Ne Lietuvos ryšio operatorių numerių aptarnavimas taip pat susijęs ir su telekomunikaciniais kaštais, todėl įmonė gali pasirinkti, kokių šalių numerius aptarnauti.

“Labai svarbu, ką mes visi kaip gyventojai ir verslas palaikome ir remiame. Mūsų vairuotojai niekada nėra protestavę, kaip kad vakar dėl didinamų komisinių, kuomet net ketvirtadalis keleivio sumokėtos sumos iškeliauja užsienio bendrovei.” – sako Andrius Norkaitis.

 

Lietuvių kalba eTAKSI vairuotojams privaloma

Valstybinė kalbos inspekcija siekė, kad pavežėjai kalbėtų lietuviškai ir panaikintų nesąžiningą konkurenciją, tačiau tai vis dar nėra įteisinta įstatymuose. Tačiau eTAKSI pati taiko reikalavimą taksi ir pavežėjimo paslaugą teikiantiems vairuotojams mokėti lietuvių kalbą.

“Kelionių metu būna įvairių situacijų. Keleiviui neturi kilti sunkumų paaiškinti kelionės maršrutą ar tiesiog paprašyti, kad patildytų muziką. Mes turime teisę nustatyti aukštesnius reikalavimus klientų aptarnavimui, ypač kai teikiama visuomenei svarbi susisiekimo paslauga”. – sako Andrius Norkaitis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
54 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Toma

Palaikau. Džiugu, kad tokios įmonės kaip eTAKSI, Tellia (išjungs rusisškus kanalus), Paysera (uždarys rusiškas sąskaitas ir nebeaptarnaus pavedimų su rusija) reaguoja į Rusijos veiksmus prieš Ukrainą kaip gali.

Vytautas

Ir prekybos centrai nebeprekiaus rusiskomis ir baltarusiskomis prekemis!

Tatjana

Gal ir vietinių rusakalbių neaptarnausit….gal jau norite grįžti į 90-uosius, kai žmonės bijojo savo gimtajame mieste rusiškai kalbėti….??? Baikit tas nesamones, garbės jums tokie žemi poelgiai nepriduoda…

Petras

Niekas jums gyvenantiems Lietuvoje nieko blogo nesako, cia ne apie Lietuvos rusus kalba.

Donatas

Durnių laivas… todėl mūs visame pasaulyje ir charakterizuoja kaip savanaudžiai ir žmonės kurie bučiuoja užpakalį Europai.

Durniai

Jus isivaizduojat, kad jusu taxi vazineja Rusijos politikai ir oligarchai?
Ar sankcijas keliat paprastam zmogui, kuris atvyko pasisveciuot i Lietuva?

Marius

O kam jiems Lietuva? Gi Krymas jų, tegul ten vaikšto

VP ne market

O prie pabūklų, šiuo metu apsaugančių Ukrainą oligarchai sėdi?

Tomas

Parodo taksi įmonės vadovo edukacijos lygį – matosi, kad jis nelabai supranta, kad paprasti Rusijos piliečiai nepriiminėja jokių politinių sprendimų. Iš kitos pusės – straipsnyje paminėta tik viena įmonė, taigi “uždrausti” klientai galės pasinaudoti konkurentų paslaugomis – patys šovė sau į koją, su kuo juos ir sveikinu.

Paskutinį kartą redaguota 4 mėnesius (Tomas)
anio

Nes tai jų išrinktieji. Tegu keičia valdžią su tokia politika. Juk ten…kaip ir čia…laisvė…demokratija…Paprasta pakeisti išrinktuosius kitais… 😀

Žmogus

Jų išrinktieji? Kas juos renka? Rusijos žmonės? Ar bent domitės? Ten neįmanoma pakeisti “išrinktųjų”, nes jie nepakeičiami…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button