Didžiuosiuose bankuose „Swedbank“, „Luminor“ ir SEB šventiniu laikotarpiu nebus vykdomi didesnės apimties tarpbankiniai mokėjimai, bet bankuose, kuriuose vykdomi momentiniai mokėjimai, lėšų pervedimas vyks.

„Luminor“ informuoja, kad gruodžio 24-26 dienomis ir sausio 1 dieną pervedimai eurais ir kita valiuta į kitus Lietuvoje ir užsienio šalyse registruotus bankus nebus vykdomi. Taip pat nebus vykdomi pervedimai tarp sąskaitų, kurių numeris prasideda LTXX40100 ir sąskaitų, kurių numeris prasideda LTXX21400.

Visgi pervedimai banko viduje bus vykdomi įprasta tvarka. Pranešama, kad gruodžio 23 ir 31 dienomis pervedimai kita valiuta bus vykdomi 1 valanda anksčiau.

„Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraškevičius atkreipia dėmesį, kad, nors gruodžio 24-26 bei sausio 1 dienomis nebus vykdomi šio banko tarpbankiniai mokėjimai, momentinius mokėjimus bus galima atlikti visomis švenčių dienomis į šiuos bankus ar finansų institucijas Lietuvoje – SEB, „Šiaulių bankas“ ir „Paysera“.

Akcentuojama, kad momentinis mokėjimas vykdomas, jei jo suma neviršija 15 tūkst. eurų, mokėjimo nurodymas pateiktas per „Swedbank“ išmaniąją programėlę arba interneto banke pasirinkus formą „Naujas pervedimas“, nurodymo pateikimo metu sąskaitoje pakanka lėšų, pervedimui nėra reikalingas antro asmens patvirtinimas ar nėra nustatyta vykdymo data ateityje.

Anot SEB Baltijos šalių mažmeninės bankininkystės vadovės Sonatos Gutauskaitės-Bubnelienės, kadangi nuo gegužės mėnesio šio banko klientai gali atlikti momentinius pervedimus eurais į sąskaitas kituose bankuose, gruodžio 24-26 dienomis bei sausio 1 dieną klientai galės pervesti lėšas iki 15 tūkst. eurų į sąskaitas „Swedbank“, „Citadelė“, Šiaulių banke, „Paysera LT“ ir kitų užsienio bankų, priimančių momentinius mokėjimus.

Jei pervedama suma viršija 15 tūkst. eurų, lėšos pervedamos į momentinių mokėjimų nepriimantį banką ar yra kita negu eurais valiuta, pinigai į gavėjo sąskaitą bus įskaityti kitą darbo dieną po švenčių dienos.

SEB informuoja, kad lėšos į sąskaitas banko viduje bus pervedamos kaip įprastai ir įskaitomos iš karto. Lėšas iš kito banko švenčių metu SEB banko klientai galės gauti, jei siuntėjo bankas teikia momentinių mokėjimų paslaugą.

Vykdant SEPA (bendra mokėjimų eurais erdvė. – ELTA) pinigų pervedimą pirmą ir antrą Kalėdų dienas bei sausio 1-ąją, pinigai pervedami kitą banko darbo dieną.

Švenčių dienomis atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis ir pasiimti grynųjų pinigų iš bankomatų bus galima įprasta tvarka.

Malvina Baužytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist