23-ose šalyse veikianti „Wolt“ programėlė iš maisto patiekalų užsakymo ir pristatymo į namus programėlės virto viską pristatančia programėle, kuria naudojantis, greta restoranų maisto ir bakalėjos prekių, į namus yra pristatomos gėlės, kosmetika, elektronika ir kiti, atrodytų, neįtikėtini daiktai. „Wolt“ sudarė įdomiausių dalykų, kuriuos žmonės užsisako naudodamiesi programėle, sąrašą.

Sakartvele „Wolt“ bendradarbiauja su baseinų įrangą parduodančia įmone. Per programėlę buvo užsakyta 25 metrų ilgio žarna – tai ilgiausias daiktas, kurį platformos kurjeriai-partneriai pristatė klientui. Praėjusių Kalėdų proga „Wolt“ klientui Varšuvoje atvežė 220 cm aukščio kalėdinę eglutę, o tai – sudėtinga užduotis. Per šventes programėlės kurjeriai-partneriai veža eglutes žmonėms daugelyje kitų pasaulio šalių, tai ypač populiaru programėlei gimtojoje Suomijoje.

Vertingiausias pirkinys – trys „Apple“ produktai, iš viso kainavę 2708 eurus. Nors brangiausias užsakymas buvo „Apple“ produkcijos, visose Baltijos šalyse taip pat itin perkami „Samsung“ gaminiai. Bendrovės vadovė Baltijos šalims L. Ristal tęsia, Baltijos šalyse žmonės ne tik užsako maistą į namus, bet ir tikisi, kad viena programėlė jiems galės pristatyti absoliučiai viską. Taigi „Wolt“ išplėtė veiklos sritį ir šį sąrašą kasdien naujina. „Šiuo metu bendradarbiaujame su daugiau nei 260 partnerių Lietuvoje bei 200 mažmeninės prekybos partnerių Latvijoje ir Estijoje“, – pasakojo L. Ristal.

„Lietuvoje vienas klientas norėjo gauti 28 skardines sutirštinto pieno, deja, prekybininkas tokio didelio kiekio tiesiog neturėjo. Turėjome ir tokį atvejį, kuomet vienas restoranas gavo užsakymą, ištuštinusį visas jo atsargas – restorano savininkui teko uždaryti restoraną ir eiti į parduotuvę grįžti su prekėmis, kurios padėjo užtikrinti užsakymo įvykdymą. Kalbant apie Baltijos šalis, Valentino dieną visose trijose Baltijos šalyse užsakinėjamos gėlės. Latvijoje gyventojams vežame bilietus į muziejus, o Estijoje vienu užsakymu esame pristatę net 80 picų. „Iron Maiden“ naująjį albumą pirkėjams Švedijoje vežėme vidurnaktį, o Suomijoje gegužės pirmąją žmonėms atvežame didžiulius kiekius balionų“, – vardijo L. Ristal.

Naudojantis programėle, užsakoma daug mobiliųjų telefonų, taip pat buitinės elektronikos, pavyzdžiui, dulkių siurbliai, plaukų džiovintuvai ir maisto trintuvai. Populiarėja grožio prekės, pavyzdžiui, blakstienų tušai ir kvepalai. „Mūsų paklausa išaugo dešimtimis procentų, o tai yra daugiau nei tikėjomės šių metų pradžioje. Tai reiškia, kad galėjome pasiūlyti įmonėms papildomų pardavimų, o kurjeriams-partneriams – galimybę gauti papildomų pajamų“, – tęsia L. Ristal.

Skaičiuojant nuo metų pradžios, prie platformos visose trijose Baltijos šalyse prisijungė tūkstančiai naujų restoranų, kavinių bei kitų partnerių, taip pat – kurjerių-partnerių. Šiandien vien Taline ir Rygoje „Wolt“ paslaugomis naudojasi 20 proc. suaugusių gyventojų, o Vilniuje – 22 proc. „Atsižvelgdami į tai, nuo šių metų pradžios dvigubai auginome savo komandą ir šiuo metu samdome žmones į daugybę pozicijų visose Baltijos šalyse“, – kompanijos augimą komentavo „Wolt“ vadovė Baltijos šalims.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist