Vilniaus rinka

Sutartį su „Elektrum Lietuva“ galės pasirašyti ir „Perlo“ terminaluose

Nepriklausomo elektros tiekėjo ieškantiems vartotojams pasirinkti bus paprasčiau – nuo šiandien visuose šalies „Perlo“ terminaluose jie galės pasirašyti sutartį su Latvijos kapitalo energetikos bendrove „Elektrum Lietuva“.

Kaip teigia bendrovės rinkodaros ir produktų vystymo vadovė Neringa Petrauskienė, sprendimas priimtas siekiant didinti paslaugos prieinamumą ir padėti vartotojams šiuo sumaišties kupinu metu.

„Dviejų tūkstančių „Perlo“ terminalų tinklas veikia itin plačiai, o kai kuriems šie terminalai yra vienintelė vieta, kur jie gali pasirašyti sutartį, nes neturi galimybių to padaryti skaitmeniniu būdu ar nuvykę į kitas tiekėjų fizines būstines ir klientų aptarnavimo centrus. Norėdami supaprastinti nepriklausomo tiekėjo pasirinkimo procesą ir padėti vartotojams, siūlome galimybę sudaryti sutartį kuo paprasčiau, žmonėms patogiausiu ir įprastu būdu“, – sako N. Petrauskienė.

 

Gyventojams, norintiems pasirinkti nepriklausomą tiekėją „Perlo“ terminale, bus pateikta aiški ir konkreti informacija apie nepriklausomo tiekėjo siūlomas kainas, visas sutarties sąlygas. Sutarties pasirašymui bus reikalingas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.

„Klientams „Perlo“ terminaluose teiksime geriausią savo turimą pasiūlymą dėl elektros tiekimo. Be to, esame paruošę labai aiškią informaciją, kad terminalų darbuotojams būtų kuo paprasčiau viską paaiškinti, o žmonėms – suprasti. Prisitaikėme prie „Perlo“ pardavimo proceso, kad pardavėjams reikėtų kuo mažiau mokytis ir nauja paslauga nesukeltų nepatogumų“, – teigia „Elektrum Lietuva“ atstovė.

Planuojama, kad sutartis su „Elektrum Lietuva“ „Perlo“ terminaluose pasirašę gyventojai juose vėliau galės deklaruoti ir skaitiklių rodmenis bei apmokėti savo sąskaitas, kaip tą darydavo iki šiol.

 

Pranešimas spaudai

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button