MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Barclays
Vilniaus rinka

Susitarimas patvirtintas: „Barclays“ iškelia per 460 darbo vietų

Lietuvoje veikiantis „Barclays“ operacijų centras ir technologijų bendrovė „HCL Technologies“ (HCL) pranešė, kad užbaigta priežiūros institucijų peržiūra ir pasirašytas sandoris. Remdamasis pasirašytu susitarimu, ”Barclays“ operacijų centras Lietuvoje (BGOL) pradeda daugiau kaip 460 darbo vietų perkėlimą į HCL. Planuojama, kad šis procesas bus užbaigtas iki balandžio 1 dienos.

Kaip buvo skelbta praėjusių metų gruodžio pradžioje, HCL tapo „Barclays“ IT infrastruktūros paslaugų partnere, su kuria bendrovė pradeda bendradarbiauti pasauliniu mastu, išskirtinį dėmesį skiriant skaitmeninių darbo vietų sprendimams. 

Lietuvai šis strateginis kompanijų bendradarbiavimas reiškia naujų technologijų centrų eros pradžią, teigiama pranešime. HCL, pasitelkdama reikšmingas investicijas į dirbtinį intelektą ir automatizavimą, planuoja pakeisti vartotojų patirtį daugiau nei 80-čiai tūkstančių „Barclays“ darbuotojų 26 šalyse. Kompanija taip pat teiks „Barclays” mainframe (pagrindinių kompiuterių. – ELTA) technologijų paslaugas.

„Kelerius metus glaudžiai bendradarbiaudami su šia kompanija, įsitikinome, kad mus vienija bendros vertybės, darbo aplinka ir kultūra. Esame įsitikinę, kad darbuotojų perkėlimas vyks sklandžiai ir jie šioje įmonėje galės siekti tolimesnių karjeros tikslų“, – pranešime sako „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje vadovo Mariano Andrade Gonzalezas.

M. A. Gonzalezo teigimu, perkeltiems darbuotojams bus užtikrintos sąlygos tęsti darbą tose pačiose pozicijose. Darbuotojams, nusprendusiems nepereiti į HCL, pagal šiuo metu galiojančius įstatymus bus pasiūlytos išeitinės kompensacijos. 

Pasaulyje pirmaujanti technologijų bendrovė „HCL Technologies“ Lietuvą vertina kaip patrauklią investicijoms šalį, pasižyminčią talentingais IT srities darbuotojais. Įmonės finansinių technologijų paslaugų centrų vadovo Rahulo Singho nuomone, susitarimas su „Barclays“ padės sustiprinti įmonės pozicijas visoje Europoje.

„Pagrindinis mūsų tikslas per ateinančius kelis mėnesius – sklandus darbuotojų perkėlimo procesas. Norime užtikrinti, kad kiekvienas darbuotojas kuo greičiau pasijustų komandos nariu ir savo kompetencijomis prisidėtų prie HCL kuriamos naujos technologijų centrų eros Lietuvoje“, – teigia R. Singhas.

ELTA primena, kad pernai gruodį pranešta, jog BGOL stabdo veiklą ir ketina perkelti apie 460 darbo vietų į bendrovę HCL. Likusios darbo vietos bus naikinamos, pasiūlant išeitines kompensacijas.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

R. Šimašius derybose dėl koalicijos nežada nusileisti dėl nacionalinio stadiono ir kitų projektų

BNS

„SeeNext“ tyrimas: apsipirkti pigiausiai galima „Lidl“, brangiausiai – „Rimi“

ELTA

Vilnius dvigubai augina PropTech žaidimų aikštelę

Donatas Andrijauskas

Šiemet Vilniuje „Magma Solutions“ atidarys pirmąją parduotuvę be kasų

BNS

Savarankiško prekių skenavimo technologiją „Mindaugo Maximoje“ išbandė 4000 pirkėjų

Donatas Andrijauskas

„Hertz“ automobilių nuomos tinklo plėtrą Baltijos šalyse vykdys iš Lietuvos

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika