Vilniaus rinka

Sulaukta beveik 100 menininkų darbų. Kurie 4 papuoš siuntų terminalus?

AB Lietuvos paštas organizuojamas konkursas „Nepriklausomi“ beveik finišo tiesiojoje – beliko išrinkti tuos darbus, kurie papuoš LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus. Iš viso sulaukta beveik 100 menininkų darbų, atspindinčių Lietuvos laisvę. 4 iš jų, sulaukę daugiausiai balsų, artimiausiu metu papuoš siuntų savitarnos terminalus. Visuomenė kviečiama balsuoti dar šiandien ir rytoj.

„Be galo džiaugiamės jaunųjų menininkų aktyvumu – organizuodami konkursą tikrai nesitikėjome sulaukti tiek puikių darbų. Stebina ir jų įvairovė – menininkų laisvės interpretacijos pačios įvairiausios: nuo Jono Basanavičiaus portreto, grafiti meno ar skraidančio cepelino virš šaltibarščių jūros, – sako Lietuvos pašto korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė. – Galutiniame etape labai norime pakviesti įsitraukti visuomenę ir padėti išrinkti tuos, kurių darbai papuoš kelių skirtingų miestų siuntų savitarnos terminalus“.

Tokiu originaliu būdu Lietuvos paštas kviečia paminėti visai šaliai ypatingą progą – Lietuvos nepriklausomybės 30-metį. Laisvė atsispindi ne tik darbuose, bet ir išskirtinėje konkurso sąlygoje – darbus teikė jau nepriklausomoje Lietuvoje gimę kūrėjai.

 
Aušra Turskytė Lietuviška dvasia

Visus darbus galima rasti adresu https://www.lietuvospastas.lt/nepriklausomi. Balsuoti galima visą penktadienį iki pat išmušant 00:00.

Konkurso laimėtojus rinks 4 nepriklausomi komisijos nariai. 3 iš jų – žinomi menininkai, kurių darbai pernai papuošė terminalus – tai Algis Kriščiūnas, Jolita Vaitkutė, Artur Shirin. Vienas balsas priklausys organizatoriaus atstovui. Komisijos nariai turės po vieną balsą, kurį savo nuožiūra skirs labiausiai patikusiam konkursiniam darbui. Komisijos nario skirtas balsas padvigubins viešo balsavimo metu darbo surinktą balsų kiekį. Komisijos narių balsavimo rezultatai bus paskelbti viešai.

Tai jau antras Lietuvos pašto projektas su menininkais, kurių darbai papuošia LP EXPRESS terminalus. Pernai Lietuvos paštas meno kūriniais ant siuntų terminalų siekė atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugos temą. Projektas sulaukė ypatingo susidomėjimo ir populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

 
Martynas Šnioka Metamorfozės sužydėjimas
Tautvydas Vidugiris Pirmasis cepelino skrydis virš šaltibarščių vandenyno
Gabrielė Kunevičiūtė Mano miesto žemėlapis
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button