Vilniaus rinka

„Statoil“ tampa „Circle K“

Kiek anksčiau Europoje „Statoil“ degalines valdanti pasaulinė mažmeninės prekybos bendrovė „Couche-Tard“ pranešė suvienodinanti jos valdomų degalinių ir parduotuvių tinklų pavadinimus ir plėtosianti vieną pasaulinį prekės ženklą „Circle K“. Taip pat buvo aišku, jog šis procesas palies ir „Statoil“ degalines Europoje, taip pat ir Lietuvoje, kurios per artimiausius mėnesius bus pervadintos į „Circle K“.

Prekinio ženklo keitimo darbai jau prasidėjo

Nuo ankstyvo ryto nemažai vairuotojų sostinėje pastebėjo, jog „Statoil“ degalinėje prie Seimo nuimami ženklai, kurie vėliau keičiami į ryškią raudoną K raidę baltame apskritime.

„Couche-Tard“  atstovai praneša, jog nuo šių metų gegužės 9-os dienos visoje Lietuvoje Statoil degalinės bus pervadintos į „Circle K“. Degalinių tinklo prekės ženklas bus pakeistas iki rugpjūčio mėnesio pabaigos. Maždaug prieš mėnesį pirmoji testinė „Circle K“ degalinė ryškiai raudonais atspalviais nusidažė Rokiškyje.

 

„Statoil EXTRA“ lojalumo programa taip pat keičiama

Pokyčiai laukia yra lojalumo programos „Statoil EXTRA“, kuri bus pervadinta į „Circle K EXTRA Club“. Nepaisant šio pokyčio, kaip tvirtina kompanijos atstovai, klientams galios tos pačios naudos ir nuolaidos, jos bus taikomos „Circle K“ degalinėse visoje Lietuvoje.

Priminsime, jog „Couche-Tard“ daugiau nei 20-yje pasaulio šalių turi  15 tūkst. „Circle K“ degalinių ir greito apsipirkimo parduotuvių. Tinkle dirba daugiau nei 100 tūkstančių darbuotojų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button