Verslininkas Nerijus Dagilis ketina plėsti dalijimosi automobiliais paslaugą „Spark“. Jo valdoma įmonė „Neries Investicijos“ tam įsteigė naują įmonę „Spark Technologies”.

N. Dagilis išsamiau nekomentavo, kuo konkrečiai užsiims lapkričio 16 dieną įsteigta nauja įmonė – anot jo, „Spark Technologies” yra „didelio projekto dalis“.

Pasak N. Dagilio, žadama didinti ne tik „Spark“ automobilių parką, bet ir plėstis į kitas šalis.

„Į kokius regionus žadame plėstis, telefonu aš nekomentuosiu, atsakymas bus pateiktas vėliau raštu“, – BNS teigė N. Dagilis.

Jo teigimu, „eiti į tarptautines rinkas sunku, tačiau galimybių plėtrai yra“.

N. Dagilis 2016 metais įsteigė paslaugą „Spark“ Vilniuje teikiančią įmonę „Ride Share“. Pasak jo, šiuo metu įmonė veikia Vilniuje ir Bulgarijos sostinėje Sofijoje, kur turi maždaug po 100 elektromobilių.

„Didžiausios elektromobilių paslaugos yra susitelkusios Paryžiuje ir Madride, kadangi ten tokios paslaugos kaip „Citybee“ yra draudžiamos (draudžiami benzininiai automobiliai – BNS). Tikimės, kad ir Vilniuje automobilių, kurie yra varomi benzinu, dalijimasis ateityje bus uždraustas“, – sakė N. Dagilis.

Pernai įmonė startavo Sofijoje, pasiūlydama 25 „Volkswagen” elektromobilius. N. Dagilis tuomet teigė, kad yra ambicijų plėstis į kitas užsienio šalis, rašo portalas madeinvilnius.lt.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist