Vilniaus rinka

Sostinėje pradeda veikti antroji mobili elektronikos, buitinės technikos ir metalų supirktuvė

Vilniečiai elektronikos, buitinės technikos ir metalų atliekas galės pristatyti jau ir į antrąją sostinėje pradedančią veikti mobilią „EMP recycling“ atliekų supirktuvę.

Šių metų pradžioje pirmąją mobilią atliekų supirktuvę pristačiusi didžiausia Baltijos šalyse elektroninių atliekų perdirbimo įmonė „EMP recycling“ Vilniuje ima plėsti jų tinklą.

Pasak „EMP recycling“ generalinio direktoriaus Dariaus Valeikos, nauja gyventojams pristatyta paslauga per ganėtinai trumpą laiką tapo itin populiari. „Per pirmuosius keturis mėnesius, kol veikia pirmoji mobili supirktuvė, esanti Geležinio Vilko gatvėje, joje jau aptarnavome daugiau nei 800 klientų. Jie mums pristatė 80 tonų elektronikos, buitinės technikos atliekų (šaldytuvų, skalbimo mašinų, viryklių) ir 20 tonų spalvotųjų metalų. Toks gyventojų aktyvumas rodo, kad ši paslauga yra labai reikalinga. Neabejoju, kad antroji supirktuvė taip pat bus ne mažiau populiari. Suteikdami gyventojams galimybę jiems patogiu metu, patogioje vietoje priduoti nebeveikiančią elektroniką, buitinę techniką, ar metalus, rūpinamės ir miesto aplinka. Į mūsų supirktuvę pristatytos atliekos nebepatenka į neteisėtų ardytojų rankas ar dar blogiau – į pamiškes ir paežeres“, – sakė Darius Valeika.

 

Antroji mobili elektronikos, buitinės technikos ir metalų supirktuvė nuo rugpjūčio 1 d. 10 val. pradėjo veikti Laisvės prospekto 5E ir Sudervės kelio sankirtoje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Pirmąją mobilią atliekų supirktuvę galima rasti Geležinio Vilko g. 6 esančioje automobilių aikštelėje. Mobilios supirktuvės veikia darbo dienomis nuo 10 iki 19 val., o šeštadieniais – nuo 10 iki 15 val. Kitu metu, nestovint specialiam „EMP recycling“ automobiliui, šiais adresais atliekas palikti draudžiama.

Iš gyventojų į mobilią supirktuvę atvežtos elektronikos ir metalų atliekos priimamos specialiame automobilyje. Už atvežtas atliekas „EMP recycling“ gyventojams moka pinigus pagal įmonės interneto svetainėje www.emp.lt skelbiamas supirkimo kainas ir atliekų svorį.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button