Vilniaus rinka

Sostinėje atidaryta pirmoji siurblių robotų parduotuvė

Ozo prekybos centre atsidarė pirmoji Lietuvoje specializuota „iRobot“ siurblių robotų parduotuvė, netrukusi patraukti pirkėjų dėmesio. „iRobot“ distribucijos vadovas Baltijos šalims džiaugiasi, jog pagaliau ir Lietuva turės vietą, kur bus galima ne tik susipažinti su visais „iRobot“ produktais, bet ir atrasti tinkamiausią sau.

„iRobot“ įkurta 1990 metais Masačiusetse. „iRobot“ platinimu Lietuvoje užsiimanti UAB „Mano robotas“, planuodama pirmosios parduotuvės Lietuvoje atidarymą, dėmesį stengėsi atkreipti į svarbiausius dalykus renkantis savąjį pagalbininką – galimybę susipažinti su juo gyvai, realioje aplinkoje įvertinti robotų skirtumus, o taip pat – kad žmonės, jau turintys robotus, būtų užtikrinti, jog prireikus, visada turės su kuo pasikonsultuoti ar palikti serviso patikrinimui. „iRobot“ parduotuvėje bus galima įsigyti įvairių kainų bei skirtingų kategorijų robotų – šiuo metu perkamiausi yra siurbliai, tačiau drėgno valymo robotai taip pat sparčiai populiarėja.

Pažintis – per asmeninę patirtį

Distribucijos vadovas Baltijos šalims Vitolds Birins pasakoja, kad šiais laikais, kai asortimento gausa yra ypač išaugusi, klientui svarbiau nei bet kada anksčiau pasirinkti modelį, kuris būtų maksimaliai tinkamas jo grindims, aplinkai, šeimai, naminiams gyvūnams, laiko ekonomijai, valymo kokybei ir kitiems reikalavimams, nemokant už funkcijas, neatitinkančias unikalių jo poreikių.

 

Pašnekovo teigimu, produktų išbandymas realioje aplinkoje yra saugiausias ir paprasčiausias būdas priimti teisingą sprendimą. Be to, klientui jau radus sau tinkamiausią produktą, ne mažiau svarbu yra atsakingas požiūris į prietaisą visu jo eksploatacijos laikotarpiu – įmonės atstovas pasakoja, jog Baltijos šalyse esantys robotų servisai, garantuojantys popardaviminį aptarnavimą visiems produktams, pasižymi aukščiausios kokybės paslaugomis visoje Europoje ir priduria, jog standartinis vieno kliento problemos išsprendimas tetrunka 20 minučių.

Investicija į jaunąją kartą

„iRobot“ parduotuvė Ozo prekybos centre, atstovaujama „iRobot“ platintojų Baltijos šalyse dukterinės įmonės „Mano Robotas“, taip pat bus vieta, kur bus galima susitikti robotų entuziastams iš visos Lietuvos. P.Birins pasakoja, kad Rygoje esančiame distribucijos Baltijos šalims biure netgi yra įkurta robotų mokykla, kur, nepriklausomai nuo amžiaus, robotikos mokytis gali kiekvienas.

„Kai jausime, kad esame tam pasiruošę, apie šią unikalią ugdymo(si) vietą galėsime pagalvoti ir Lietuvoje – kaip bebūtų, šis socialinis projektas yra vienas iš dalykų, kuriuo mes labai didžiuojamės. Juk čia jaunoji karta turi unikalią galimybę įgyti svarbiausių robotikos pagrindų ir užmegzti neįkainojamų kontaktų, o tai šiuolaikiniame pasaulyje yra be galo naudinga“ – įžvalgomis apie norą užauginti pažangią kartą dalijasi pašnekovas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button