Pirmadienį duris atvėrė antrasis besiplečiančio tinklo RE.FORMATAS sporto klubas. Naujasis „boutique gym“ tipo klubas įsikūrė verslo centre „Park Town“, Lvovo gatvėje.

Pirmasis tinklo sporto klubas „Verslo trikampyje“ J. Jasinskio gatvėje jau veikia nuo vasario mėnesio, o trečiasis bus atidarytas kitąmet sostinės senamiestyje atgimstančiame „Paupio“ rajone, kurį, kaip ir RE.FORMATO klubų tinklą, vysto viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, darbui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“.

Dėmesys – populiarėjančioms efektyvioms grupinėms treniruotėms

RE.FORMATO vadovo Ramūno Grušo teigimu, į naująjį klubą investuota 0,5 mln. eurų, jo erdvės užima 510 kvadratinių metrų plotą.

Kaip ir pirmajame klube, antrasis RE.FORMATAS laikysis pasiteisinusios koncepcijos ir orientuosis į grupines treniruotes. Anot R. Grušo, šiuo metu jaučiamas augantis susidomėjimas šiomis treniruotėmis ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. RE.FORMATO vadovas džiaugiasi, kad vis daugiau grupinių treniruočių pasirenka ir vyriška auditorija.

„Grupinių treniruočių užsiėmimų populiarumas įgauna pagreitį ir pamažu keičia anksčiau susiformavusius stereotipus. Jaučiame vis didesni vyrų susidomėjimą dėl grupinių treniruočių efektyvumo. Vienas dažniausių pasirinkimų – efektyvios 30 minučių treniruotės, skirtos pietų pertrauką išnaudojantiems ar tiesiog skubantiems aktyviems, bet laiko stokojantiems, todėl jį itin skrupulingai planuojantiems žmonėms. Naujajame klube taip pat siūlysime grupines treniruotes pradedantiesiems arba norintiems sportuoti, bet nedrįstantiems jungtis į labiau pažengusias grupes“, – akcentuoja R. Grušas.

Pirmadienį atsidariusiame klube dirba itin aukštos kvalifikacijos 22 treneriai, kurie siūlo naujas, kryptingam darbui skirtas programas. Vienas žinomiausių Baltijos šalyse TRX treneris Kazimieras Čiginskas, dirbantis naujajame sporto klube, sako, kad teisingai atliekant pratimus, galima reformuoti visus kūno raumenis.

Greičiau pasiekti norimus rezultatus vos per 30 min. padės aukšto intensyvumo „Attack“ bei – naujiena Lietuvoje – iš imtynininkų salių į sporto klubus atkeliavusios, ištvermei didinti ir kalorijoms deginti puikiai tinkančios „Bulgarian Bag“ treniruotės. Lietuvoje šie užsiėmimai vyksta tik RE.FORMATO klubuose.

Iš viso RE.FORMATO sporto klubų tinkle rengiamos 25 skirtingos treniruotės, kurias pagal savo poreikį gali lankyti pradedantieji ar įgudę sportininkai, treniruotės organizuojamos ir vaikams.

Sąžiningas požiūris į save

Sportuojantieji taip pat galės išmėginti „Joga“, „Pilates“, „Step“ ir kitas jau pažįstamas treniruotes, arba išbandyti RE.FORMATO trenerių sukurtas „Be 4 Balance“ ar „OLY“ programas. Mėgstantys sportuoti individualiai taip pat galės rinktis ir įprastus treniruoklius sporto programoms ar darbą su svarmenimis. Vienu metu klube galės vykti trys grupinės treniruotės, kurių kiekvienoje maksimalus dalyvių skaičius galės siekti iki 15 žmonių.

R. Grušo teigimu, vizitine RE.FORMATO kortele išlieka tikslas burti sąžiningą požiūrį į save bei sportą puoselėjančius aktyvius žmones.

„Mūsų klubų lankytojai skatinami siekti realių sporto rezultatų pagal kiekvieno individualius poreikius ir galimybes. Mūsų klientai vertina, kad čia patenkinami jų lūkesčiai – nuo profesionalių patarimų iki aukščiausią komfortą kuriančių smulkmenų kiekviename žingsnyje: lygintuvų ir lyginimo lentų, rankšluosčių maudynėms ir naudojimuisi treniruoklių salėje, palaikomos pedantiškos švaros“, – akcentuoja R. Grušas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist