Vilniaus rinka

„SME Finance“ su „SME Bank“ steigia bendrą IT centrą: sukurs bent 50 darbo vietų

Lietuvos finansų technologijų bendrovė „SME Finance“ kartu su neobanku „SME Bank“ plečiasi ir šiemet ruošiasi įkurti vidinį informacinių technologijų (IT) paslaugų centrą. Jame visų lygmenų specialistai centralizuotai teiks ir kurs naujas paslaugas visoms „SME Finance“ ekosistemos įmonėms. Šiam tikslui ketinama pasamdyti bent 50 IT specialistų iš visos Europos.

„Šiuo metu turime 130 darbuotojų, tačiau dėl spartaus augimo Lietuvoje Latvijoje ir Estijoje bei plėtros į  Suomijos, Nyderlandų, Ispanijos ir kitas Europos rinkas, planuojame, kad jų skaičius šiemet didės greičiau nei bet kada anksčiau. Jau dabar ieškome daugiau nei 30 naujų komandos narių, o per 2022-uosius vien IT skyriuje ketiname sukurti bent 50 darbo vietų“, – sako „SME Finance“ personalo vadovė Sandra Karaliūnė.

Naujam IT paslaugų centrui bus ieškomas platus spektras IT specialistų iš viso pasaulio: nuo jaunesniųjų programinės įrangos inžinierių iki skaitmeninės bankininkystės produktų ar mobiliųjų programėlių vadovų. Nors reikalinga patirtis ir gebėjimai skirsis priklausomai nuo konkrečios pozicijos, tačiau tikimasi, kad visi kandidatai pasižymės augimo mąstysena, domėsis bankinių paslaugų naujovėmis ir gebės kokybiškai komunikuoti.

 

„Vienoje ekosistemoje veikiančiose „SME Finance“ ir „SME Bank“ iki šiol dirbo tik su konkrečios įmonės užduotimis dirbantys specialistai. Įkūrus vidinį centrą, jo darbuotojai dirbs visoms ekosistemos įmonėms. Tai leis dar sparčiau integruoti įmonių siūlomas paslaugas tarpusavyje, o klientai bus dar geriau visapusiškai aptarnaujami „vieno langelio“ principu“, – pasakoja „SME Finance“ personalo vadovė.

Patys kurs technologijas

„SME Finance“ ir „SME Bank“ IT vadovas Aras Valiukas pabrėžia, kad IT centro lūkestis – pritraukti talentus dirbti per nuotolį ar biure visoje Europoje. Prie IT centro prisijungę specialistai ne tik atliks jiems patikėtas užduotis, bet, matydami platesnį kuriamo IT paslaugų centro darbą, patys kurs naujus technologinius sprendimus, taip reikšmingai prisidėdami prie ekosistemos tobulinimo bei savo pačių profesinio augimo.

„Skirtingai nuo kitų sričių, IT specialistai vaidina pagrindinį vaidmenį visose „fintech“ įmonių verslo procesų srityse. Todėl veržliems ir nebijantiems imtis atsakomybės specialistams galimybės augti ir tobulėti šioje srityje yra neribotos. Pavyzdžiui, praėjusiais metais „SME Finance“ ekosistemoje sukūrėme unikalią, dirbtiniu intelektu paremtą mokumo vertinimo sistemą. Mes itin skatiname ambicingus ir kūrybiškus IT specialistus tapti ne tik esamų paslaugų prižiūrėtojais, bet savo darbo šeimininkais“, – teigia „SME Finance“ ir „SME Bank“ ekosistemos IT vadovas.

 

Nėra vietos rutinai

Personalo vadovė pratęsia, kad pats IT skyrius yra jaunas, veržlus ir drąsiai sprendžiantis kasdienius iššūkius.

„Daug dėmesio skiriame darniems santykiams tarp darbuotojų kurti. Kadangi ekosistemoje vyrauja startuoliška kultūra, mums svarbus kiekvieno darbuotojo indėlis ir itin vertiname komandos narių iniciatyvumą. Džiaugiamės turėdami daugybę pavyzdžių, kaip jų asmeninės idėjos tapo realybe ir pakeitė bendrovės veidą“, – pasakoja S. Karaliūtė.

„SME Finance“ ekosistema darbuotojams užtikrina ne tik kokybišką darbo aplinką – nuotolinio darbo galimybę, visapusišką kolegų pagalbą ir profesinio tobulėjimo galimybes, taip pat papildomas atostogų dienas, sveikatos draudimą bei kitas darbuotojų labai vertinamas naudas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Viačeslav-bmZlt-slavka/dugno savo...

Ūgdoma “akademinė klasė” – “išmanioji”,- ir tame nuolatos “bėdavoja”…,- kur gi tie pavaldūs išmaniąjai klasei darbuotojai? Gal išmanioji klasė kaip nors įteisintų viešinamą jaunimo Lietuvos, – apie demokratiją ir laisvą rinką Europos…- “Europos pilietis”…,- žmogus įgautų pasirinkimą savo- kur ir kuom būti Lietuvai naudingam. Bet, akivaizdu kad išmanieji linkę “žaisti” žaidimus savo! – pilietybių, tautybių, gabumų jiems tik reikalingųjų… piliečių Nusipelnusių tarp savo tautų ir t. t. …- įteisinę tikrai būtinąjį, įsivyratų teisėta deklaracija Europos žmogaus teisių visų žmonių “sluoksnių”.

Andriuss

Darbos vietos – ok šaunu, nuostabu. Tik yra tas momentas, kad trūksta būsto Vilniuj 🙂 Spėju, kad greitu laiku lėtės Vilniaus ekonomika, kadangi jauni žmonės neturės tiek pinigų ant nuomos, kad persikelt į Vilnių dirbt.

Vaclovas

Bedarbių tiek, kad nors tvenkinius tvenk. Kai apskritai dėl skalsybos, tai yra tik du klausimai – ar pavyks išvengti didelio bado (paprastai tai jau dabar badaujame, trūksta daugybės reikalingų maistinių medžiagų, žodžiu, skalsos – maisto įvairovės ir jo kokybės) ir milžiniškai išaugusio nusikalstamumo. Būsto nėra, statybų nėra, važių, pabrangusių pusantro karto, nereikia, kitų stambesnių pirkinių – taip pat. Tai jau ne sąstingis, tai suirutė.

Tomas

Gal nereikia cia nesamoniu rasyti ir skleisti melagienu. Parodykite kur yra didele bedarbyste? As ieskau db 15 zmoniu jau keturius menesius ir niekaip nerandu, tad neskledek ir nenusisnekek

Vaclovas

Jau tik 14 🙂 Kokia sritis ir pobūdis?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button