Vilniaus rinka

SmartLynx plečia veiklą: Vilniuje duris atvers naujas kompetencijų ir inovacijų centras

Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė „SmartLynx Airlines“, orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo (ACMI) nuomos bei užsakomųjų skrydžių ir krovinių gabenimo paslaugas teikianti bendrovė, paskelbė jau greitu metu Vilniuje įkursianti naują kompetencijų ir inovacijų centrą.

Pasak „SmartLynx Airlines“ generalinio direktoriaus Žygimanto Surinto, tai – ilgai planuotas žingsnis. „Mūsų įmonė sparčiai auga, tad naujo kompetencijų ir inovacijų centro atidarymas buvo gerai apgalvotas ir reikalingas žingsnis. Vilnius pasirinktas buvo neatsitiktinai. Mes puikiai pažįstame Baltijos šalių regiono kultūrą, žinome kokia stipri čia gyvenančių žmonių darbo etika, tad esame tikri, kad galėsime sėkmingai plėsti savo komandą.“

2022 m. kovo mėnesį duris atversiantis naujasis Vilniaus biuras yra jau ketvirtasis oro linijų centras. Kiti aviakompanijos biurai yra įsikūrę Rygoje, Latvijoje, Taline, Estijoje ir Birkirkaroje, Maltoje. „Planuojame, kad Vilniaus biure įsikurs mūsų pardavimų, rinkodaros, techninis, IT sprendimų ir produktų skyriai“, – dalijosi Žygimantas Surintas. „Mūsų tikslas – tapti didžiausiomis oro linijomis Baltijos šalyse, o kad tokie ambicingi planai virstų realybe, mums prireiks daug talentingų žmonių. Todėl naujajame centre planuojame įdarbinti daugiau nei 100 įvairių sričių profesionalų.“ Naujasis „SmartLynx Airlines“ biuras įsikurs „AeroCity Tech Valley“ aviacijos įmonių miestelyje, priklausančiame „Avia Solutions Group“.

 

„SmartLynx Airlines“ yra vienas didžiausių regione ACMI, krovinių ir užsakomųjų skrydžių teikėjas. Šiuo metu oro linijos vykdo aktyvią plėtros strategiją – 2021 vasarą įmonės orlaivių parkas išaugo iki 35 lėktuvų, o 2022 metais planuojama dar didesnė bendrovės plėtra. „Be orlaivių parko plėtros taip pat planuojame didinti ir savo komandą. Iki 2022 metų vasaros planuojame turėti daugiau nei 250 mūsų biuruose dirbančių specialistų“, – teigė „SmartLynx Airlines“ vadovas.

„Mums nenuginčijamai artėjant prie didžiausios oro linijų bendrovės Baltijos šalyse titulo, džiaugiamės galėdami savo plėtrą toliau vykdyti ir naują kompetencijų ir inovacijų centrą atidaryti Vilniuje“, – pridūrė Žygimantas Surintas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button