Vilniaus rinka

„Small Planet Airlines“ prieš vasaros įkarštį papildė orlaivių parką

Nuo šios vasaros Europoje į dangų kils dar daugiau orlaivių, išsiskiriančių lietuviško kapitalo atostogų skrydžių bendrovės „Small Planet Airlines“ spalvomis. Bendrovė savo orlaivių parką papildė dar vienu orlaiviu, tad jame jau rikiuojasi 22 „Airbus 320“ ir „Airbus 321“ orlaiviai. Šiuo metu jie pilnai užpildyti visam sezonui, bendrovė atostogų kryptimis planuoja pervežti daugiau nei 1 mln. keleivių.

„Šį laikotarpį galiu drąsiai pavadinti užimčiausia kada nors buvusia vasara – per ją planuojame pervežti daugiau nei 1 mln. keleivių. Visi mūsų orlaiviai iš sėkmingų žiemos projektų Kambodžoje, Indijoje ir Saudo Arabijoje grįžo į Europą ir jau skraidina atostogautojus į populiariausius kurortus, – sako „Small Planet Airlines“ vadovas Kristijonas Kaikaris. – Kadangi šiais metais labiausiai augame Vokietijoje, ten bus bazuojamas ir mūsų naujasis orlaivis – po paruošiamųjų darbų Kaune ir dažymo darbų Šanone, Airijoje, jis pristatytas į mūsų Paderborno bazę, kur vykdys skrydžius į Viduržemio jūros kurortus.“

Po šio papildymo bendrovės parką sudaro 18 „Airbus 320“ ir 4 „Airbus 321“ orlaiviai. 2017 m. vasarą 10 orlaivių planuojama laikyti Lenkijoje, kadangi ir šį sezoną čia yra didžiausia SPA rinka. 4 orlaiviai skraidys iš Vokietijos oro uostų, 3 – iš Vilniaus, po 2 – iš Paryžiaus ir Amsterdamo, 1 – iš Londono Getviko oro uosto. Dėl rinkos pokyčių Jungtinėje Karalystėje, šiais metais dalis veiklos iš ten perkelta į Prancūziją.

 

Kartu su klientais – kelionių operatoriais – bendrovė keleivius skraidins į populiariausius atostogų kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje ir kt. Anot bendrovės vadovo, siekiant dar sklandesnių procesų ir geresnės keleivių patirties, imtasi papildomų priemonių: „Šiais metais daug anksčiau nei įprastai pradėjome įgulų samdymo ir parengimo procesą, planuojame turėti daugiau vienam orlaiviui paruoštų įgulų, be to, paruoštus pakaitinius orlaivius, kurie, esant reikalui, galėtų pakeisti kitus, esant gedimams ar kitiems tvarkaraščio sutrikimams.“

„Small Planet Airlines“ taip pat tęsia investicijas į paslaugų gerinimą, siekdama, kad atostogos keleiviams prasidėtų jau lėktuve. Prieš kelias savaites lėktuvuose buvo pasiūlyti specialiai skrydžiams sukurti švieži gaivinantys ledai, kurie siūlomi visiems, keliaujantiems iš Vilniaus.

Šiais metais bendrovė planuoja ir daugiau naujovių, o viena iš jų – tęsiamas oro vežėjo pažymėjimo gavimo procesas Kambodžoje, kur SPA yra įkūrusi biurą ir dalį savo orlaivių perkelia žiemos sezono metu. Oro vežėjo pažymėjimus bendrovė jau turi trijose ES šalyse ­– Lietuvoje, Lenkijoje ir Vokietijoje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button