Vilniaus rinka

Skelbiamas viešbučio šalia Vilniaus oro uosto nuomos konkursas

Lietuvos oro uostai praneša apie rengiamą nekilnojamojo turto nuomos konkursą, kurio metu ieškomas naujasis greta Vilniaus oro uosto terminalo esančio 4355 kv. m. ploto viešbučio patalpų nuomininkas. Viešas konkursas jau paskelbtas, o nugalėtojas, kuris įgis teisę 10 metų valdyti viešbučio patalpas, turėtų paaiškėti kitų metų pradžioje.

Skelbiamo konkurso sąlygose be kitų reikalavimų yra numatyta, kad  patalpų nuomos konkurse gali dalyvauti įmonės, kurios turi patirties valdant viešbutį ir turi teisę naudoti ne žemesnės kaip 3 žvaigždučių klasės viešbučio prekės ženklą.

Pasak Lietuvos oro uostų atstovų, numatoma veiklos pradžia yra ne ankščiau kaip 2021 metų vidurys, nes artimiausią pusmetį dar tęsis šiuo metu pastate veikiančio viešbučio „AirInn Vilnius“ nuomos sutartis. Siekiama, kad naujasis operatorius turėtų pakankamai laiko pasiruošti veiklos pradžiai, suprastų, kokių papildomų investicijų reikės, susiplanuotų reikalingus įsirengimo darbus.

 

Nors pastatas, kuriame yra nuomojamos patalpos, yra statytas 1981 metais ir buvo keliskart remontas bei atnaujintas, tačiau vis dar dalis jo inžinerinių sistemų yra nepakeistos, taip pat žemas energinis efektyvumas, nusidėvėjusi ir kambarių įranga, todėl konkurso sąlygose yra numatytas reikalavimas remonto darbams ir investicijų apimtims. 

„Naujoje viešbučio patalpų nuomos sutartyje akcentuojame aukštus kokybinius reikalavimus. Kaip ir vis kiti oro uosto partneriai – viešbučio operatorius privalės vadovautis klientų aptarnavimo standartu bei veiklos aprašu, kurie yra neatsiejama sutarties dalis. Sutartyje bus detalizuoti reikalavimai ir kambariams, įrangai, paslaugų kiekiui. Tokių standartų taikymas yra įprasta praktika apgyvendinimo paslaugų segmente. Mums yra svarbu, kad oro uosto svečiai turėtų gerą patirtį visuose kelionės etapuose, įskaitant ir nakvynę viešbutyje prieš arba po kelionės“, – pasakoja Lietuvos oro uostų Komercijos departamento vadovas Justinas Stepšys.  

Konkurso sąlygos numato, kad nuomojamose patalpose, kurios išsidėsčiusios per keturis aukštus, turės būti įrengti ne mažiau kaip 86 kambariai. Kartu su viešbučio patalpomis išnuomojama ir automobilių stovėjimo aikštelė, kuri operatoriui suteiks papildomos vertės, siūlant svečiams palikti automobilį.

 

„Mūsų tikslas yra turėti patikimą, ilgalaikį ir kokybiškas paslaugas užtikrinantį partnerį, kuris maksimaliai tenkintų keliautojų poreikius. Todėl kviečiame visus viešbučių rinkos lyderius dalyvauti nuomos konkurse, esame pasiruošę suteikti visą reikiamą informaciją tam, kad dalyviai galėtų visapusiškai susipažinti su nuomos objektu ir surinkti visus duomenis, kurie reikalingi pateikti pasiūlymą“, – sako Lietuvos oro uostų komercijos departamento vadovas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button