Penktadienį Vilniaus rajone esančiose Skaidiškėse atsidarė visiškai nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Rudaminos g. 29. Investicijos į naujos parduotuvės įrangą siekė 300 tūkst. eurų.
Darbų metu aplink parduotuvę buvo sutvarkyti pravažiavimai, įrengti šaligatviai. Parduotuvės bendrasis plotas siekia 831 kv. m. Joje veiks 3 įprastos ir 4 savitarnos kasos.
Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto, kosmetikos bei gyvūnų prekių asortimentą. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.
„Ir toliau plečiame savo tinklą bei stengiamės būti prieinami pirkėjams visoje šalyje. Ši parduotuvė – pirmoji Skaidiškėse. Tikiu, kad vietos gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.
Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 30 darbuotojų. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 251 parduotuvė.
Labai gerai yra palaikoma tvarką karantino metų, malonų užeiti .
O dėl dydumo , ne įtiksi visiems žmonėms .
Galetu nors 2x padaryti,atrodo ne maza bet viduj tai mazyte
Kam reklamuojate vertybių neturintį prekybos tinklą? Mums neįdomu.
Norkūnai jau lėksi pomidorų jamti
Tokio objekto Skaidiškėse labai trūko. Malonu, kad |Vilniaus prekybos| kapitalas drąsiau pažvelgė ir į rytinius sostinės pakraščius.