Vilniaus rinka

Šilumos siurblys ne tik gali „pastorinti” piniginę, bet dar ir prisideda prie švaresnės aplinkos puoselėjimo

Šiais laikais ieškodami įrangų namams, kurios reikalingos dėl didesnio komforto – žmonės vis daugiau dėmesio skiria ne tik savo poreikiams, tačiau ir gamtos puoselėjimo niuansams. Tai, žinoma, labai džiugina, kadangi gamta yra kiekvieno iš mūsų namai, tad ir rūpintis ja – turime visi.

Žinoma, saugoti aplinką ir tuo pačiu gyventi patogiai pavyks tik įsigijus geros kokybės, sertifikuotus šilumos siurblius, kurie pasižymi būtent Jūsų poreikiams labiausiai tinkamomis savybėmis. Tokius įsigyti galima čia: https://www.specdarbai.lt/silumos-siurbliai/

Svarbiausia yra pasitarti su specialistais, kurie ne tik atsakys į klausimus, tačiau ir rekomenduos Jūsų namams labiausiai tinkamą sistemą.

 

Svarbiausia – tinkamo galingumo įranga

Jeigu norite būti ramus, kad sistema ne tik veiks našiai, tačiau taip pat ir reikalaus kuo mažiau energijos taip taupydama pinigus ir tuo pačiu saugodama gamtą – turėtumėte rinktis tokias, kurios savo galingumu atitinka tam tikro būsto bei šeimos poreikius.

Kai kurie bandydami sutaupyti perka pigesnes sistemas, kurios dažniausiai ne tokios galingos, tačiau tikisi, kad jos bus gebios aptarnauti patalpas. Deja, tokiu atveju šilumos siurbliai turi veikti kur kas našiau, kad namuose būti šilta. Tuomet jie ima daugiau energijos ir tampa ne tokia ekologiška alternatyva, tuo pačiu ir ne tokia ekonomiška.

Sistema, kuri tarnaus ilgai

Draugiška gamtai įranga taip pat yra ir ta, kuri tarnauja ilgiau. Kartą įsigijus sistemas galėsite ne tik mėgautis jų nauda, tačiau ir nesukti galvos ilgus metus dėl funkcionalumo. 

 

Tokia ekologiškumo sąlyga yra taikoma įsigyjant bet kokio tipo įrangą. Kuo ji yra inovatyvesnė ir kuo ilgiau tarnaus – tuo ji yra draugiškesnė gamtai, o tuo pačiu ir žmogui.  Taigi, būtinai rinktis reikia iš patikimų prekybos vietų, kuriose siūlomi sertifikuoti gaminiai. 

Įrangos įsigijimo subsidijos

Taupantys turėtų pasinaudoti galimybe įsigyti šilumos siurblius su subsidijomis, kurias teikia LR bei ES. Įvairios subsidijos, kurios gali padengti net iki 85 procentų įrangos sumos, dažniausiai siūlomos tokiu atveju, kai ekologiškos sistemos keičia senos kartos katilus, dažniausiai, kieto kuro. 

Taip skatinama gyventi tvariau. Tiesa, žmonės taip pat džiaugiasi, kad ne tik įranga kainuoja pigiau, tačiau taip pat džiugina ir maži jos išlaikymo kaštai.

 

Negaiškite savo laiko

Jeigu reikalinga tokia sistema, kuri veikia našiai, tačiau nereikalauja iš Jūsų jokio dėmesio – siūlome rinktis šilumos siurblius, o ne kieto kuro katilus, kurių priežiūrai reikia nemažai dėmesio. 

Ar tai suteikia galimybę gyventi ekologiškiau? Žinoma! O taip pat tas laikas, kuris įprastai buvo skirtas sistemos funkcionalumui, nuo šiol gali būti orientuotas į gamtos saugojimą, pavyzdžiui, rūšiavimo darbus. Džiugu, kad vis daugiau žmonių tai supranta ir renkasi saugias sistemas, kurios šildo namus be žmogaus pagalbos.

Naudojama visus metus

Rinkitės oras-oras šilumos siurblius, kurie ne tik šildo namus, tačiau taip pat ir gali juos atvėsinti karštomis vasaros dienomis, kadangi sistema taip pat turi vėsinimo funkciją. Šilumos siurbliai savo funkcionalumu tarnauja žmogui visus metus, tačiau neturi neigiamos įtakos aplinkai.

 

Gyvenkite draugiškai su gamta ir rinkitės patikimą Daikin kokybę, kurią galima įsigyti čia: https://www.specdarbai.lt/brands/daikin-silumos-siurbliai/. Visada siūlome tartis su specialistais, kurie parenka įrangą pagal konkretaus būsto poreikius. Pritaikomumas yra labai svarbus, kadangi tai yra ir ilgaamžiškumo, ir tuo pačiu naudingumo garantija.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Heiss
Heiss
4 mėnesius

jei perki klimatiniam regionui atinkanti siurbli, svediska, viskas ok. Bet del kitu gamintoju, azija….

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button