Vilniaus rinka

Šiaurės miestelyje „Senukai“ pradeda prekiauti maisto produktais

Didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“, vadovaudamasis valstybės išaiškinimais dėl verslo reguliavimo karantino laikotarpiu, plečia galimybes pirkėjams įsigyti būtiniausių prekių – asortimentą pildo maisto produktais.

„Iki šiol klientams sudarėme sąlygas saugiai užsisakyti prekių internetu, el. paštu bei telefonu, o remontu ar statybomis užsiimantiems meistrams suteikėme galimybę būtinosiomis statybų medžiagomis apsirūpinti užsisakant didmeninės prekybos skyriuose „Proficentras“. Atsižvelgdami į situaciją šalyje, nuo šiandien pradedame prekiauti ir ilgai negendančiais maisto produktais“, – teigia Elona Uckutė, „Kesko Senukai“ atstovė.

Pasak jos, įmonė, vykdydama Vyriausybės sprendimą, yra laikinai apribojusi prekybos centrų veiklą. Todėl maisto produktų fizinėse „Senukų“ parduotuvėse klientai įsigyti galės specialiai tam įrengtose erdvėse, atskirtose nuo likusio prekybinio ploto.

 

Prekyba maisto produktais pradedama Šiaurės miestelyje, Lukšio g. 34 įsikūrusiuose „Senukuose“ (Prekybos centre „Banginis“). Netrukus maisto prekių bus galima įsigyti ir kituose miestuose bei internetinėje parduotuvėje.

Asortimente klientai galės rinktis iš daugiau kaip 2000 skirtingų maisto prekių pavadinimų: miltų, makaronų, aliejaus, konservuotų daržovių ir mėsos konservų, kavos, arbatos, padažų, saldėsių ir kt.

Kartu su maisto produktais pirkėjai turės galimybę įsigyti ir pavasario sezonu itin aktualias sodo-daržo prekes: substratus sėjai, daržovių ir vejų sėklas, trąšas. Taip pat galės įsigyti būtiniausius mechaninius ir elektrinius įrankius meistrams bei sodininkams, pagrindines namų apyvokos, automobilių ir gyvūnų priežiūros prekes.

 

„Klientų ir darbuotojų sveikata – mūsų prioritetas. Todėl ėmėmės visų atsargumo priemonių saugiam apsipirkimo procesui užtikrinti: personalą aprūpinome apsauginėmis kaukėmis, vienkartinėmis pirštinėmis, įrengėme kasų darbuotojus ir pirkėjus skiriančias papildomas pertvaras, sužymėjome saugaus atstumo prie kasų laikytis padėsiančias zonas. Reguliariai dezinfekuojame dažniausiai liečiamus paviršius, pirkinių vežimėlius ir krepšius. Esame pasiruošę reguliuoti ir klientų srautus“, – atkreipia dėmesį E. Uckutė.

Tuo tarpu klientams rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes, mūvėti vienkartines pirštines bei laikytis saugaus, bent vieno metro atstumo nuo kitų asmenų. Taip pat siūloma už pirkinius atsiskaityti bankinėmis mokėjimo kortelėmis, o prieš apsiperkant bei apsipirkus – rankas kruopščiai dezinfekuoti prekybos centre esančiu dezinfekciniu skysčiu.

Vilniuje, Lukšio g. 34 maisto produktų klientai įsigyti galės darbo dienomis nuo 8 iki 19 val., o savaitgaliais nuo 9 iki 18 val.

 

Šiuo metu „Kesko Senukai“ Baltijos šalyse ir Baltarusijoje valdo 159 parduotuvių tinklą, iš jų – 86 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves Lietuvoje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
32 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button