Didžiausia Baltijos šalyse elektroninių atliekų perdirbimo įmonė „EMP recycling“ Vilniuje atidarė jau penktąją supirktuvę. Supirktuvėje, įsikūrusioje Šiaurės miestelyje, Kalvarijų g. 125 superkami įvairūs elektronikos prietaisai, buitinė technika, o taip pat – spalvotieji ir juodieji metalai bei katalizatoriai iš fizinių ir juridinių asmenų.

Pasak „EMP recycling“ generalinio direktoriaus Dariaus Valeikos, naujos supirktuvės atsiradimas dar labiau priartins įmonę prie klientų. „Siekiame priartinti savo paslaugas prie savo klientų ir suteikti jiems galimybes kuo patogiau, greičiau ir atsakingiau atsisveikinti su nebereikalingais daiktais. Naujoje supirktuvėje, atidarytoje Šiaurės miestelyje, dėl patalpų specifikos galėsime iš klientų supirkti ir juodąjį metalą. Iki šiol jį priimti galėjome tik Vilniaus rajone, Galinės kaime veikiančioje supirktuvėje, iki kurios ne visiems yra patogu atvykti“, – teigė Darius Valeika.

Tai – jau trečia stacionari elektroninių atliekų supirktuvė Vilniuje (įskaitant vieną, esančia Vilniaus rajone) bei penktoji supirktuvė mieste, skaičiuojant ir mobilias supirktuves.

2019 metais „EMP recycling“ pristatė naują paslaugą ir Vilniuje atidarė dvi greitai pasiteisinusias mobilias supirktuves, kurios klientų laukia Geležinio Vilko gatvėje bei Laisvės prospekte.

„Atidarę mobilias elektronikos supirktuves maloniai nustebome, kad per ganėtinai trumpą laiką jos tapo itin populiarios. Tai rodo, kad paslauga, kuri priartėjo prie gyventojų, bei įmonių, buvo itin reikalinga, o taip pat matome ir didėjantį visuomenės sąmoningumą. Elektronikos atliekos vis rečiau atsiranda buitinių atliekų konteineriuose ar dar blogiau – pamiškėse. Surinktas atliekas mes perdirbame, iš jų pagamindami antrines žaliavas, kurios ne tik neužteršia aplinkos, bet ir tausoja gamtos resursus“, – sakė Darius Valeika.

Per savo veiklos metus „EMP recycling“ įgyvendino ne vieną inovatyvų sprendimą, leidžiantį klientams atliekų pridavimo procesą padaryti kuo paprastesnį ir lengvesnį.

Daugiau informacijos: emp.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

23 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist