Didžiausioje Baltijos šalyse nuolaidų akcijoje „Jamam“ šiemet, planuojama, apsipirks daugiau nei 400 000 Lietuvos gyventojų. „Jamam“ nuolaidų akcija šį rudenį vyks dvi dienas – lapkričio 24-25 dienomis, joje dalyvaus daugiau nei 800 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ esančių parduotuvių.

Tai antras kartas, kai nuo 2009 m. vykstanti „Jamam“ akcija tęsiasi dvi dienas. Pirmą kartą tai buvo išbandyta šių metų gegužę. Tada „Jamam“ metu apsipirko daugiau nei 375 000 žmonių.

„Pavasarį vykusios nuolaidų akcijos „Jamam“ rezultatai parodė, kad sprendimas akciją vykdyti dvi dienas yra teisingas –  pirkėjai gali geriau planuotis laiką, daugiau jų suspėja pasinaudoti nuolaidomis. Taip patogiau ir parduotuvėms, nes pirkėjų srautai išsiskirsto tolygiau“, – sakė Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ valdančios bendrovės „Akropolis group“ valdybos pirmininkė Saulė Zabulionytė.

Šį rudenį pirmą kartą „Akropoliuose“ bus surengta ir savotiška įžanga į „Jamam“ kino mėgėjams – lapkričio 22 d. visuose prekybos centruose skelbiama „Akropolio kino diena“, kurios metu bilietai į filmą kainuos nuo 3 eurų.

„Jamam“ nuolaidų akcijos dienomis, lapkričio 24-25 d., prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ veikiančios parduotuvės akcijos dienomis atsidarys anksčiau nei paprastai ir veiks nuo 9 val. ryto.

Pirkėjų per „Jamam“ šiemet laukia ne tik didžiulės nuolaidos daugeliui prekių, bet ir specialūs pasiūlymai „Trofėjaus valandų“ metu –  vieną valandą vis kitoje parduotuvėje bus taikomos papildomos nuolaidos, apie kurias bus pranešama per „Akropolio“ radiją.

Vilniuje į „Jamam“ galima važiuoti ne tik savo ar visuomeniniu transportu, bet ir  pasinaudojus „Uber“ paslauga. Visi iki šiol neišbandę populiariausios pasaulyje pavežėjimo paslaugos, gali „Uber“ programėlėje įvedę kodą JAMAMFREE pasinaudoti dviem nemokamomis kelionėmis iki dešimties eurų į ir iš „Jamam“. O visi esami „Uber“ vartotojai, įvedę kodą JAMAM25, gaus 25 % nuolaidą kelionei į ir iš Vilniaus „Akropolio“.

Šiemet „Jamam“ akcijoje dalyvauja daugiau nei 800 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusių parduotuvių, kuriose bus taikomos didelės nuolaidos daugeliui prekių. Pavyzdžiui, „Akropoliuose“ veikiančiose „Maxima XXX“ parduotuvėse lapkričio 24-25 dienomis bus taikoma 40 proc. nuolaida viršutiniams drabužiams, lauko avalynei, kosmetikai, žaislams, buitinei chemijai, namų apyvokos prekėms, knygoms, Kalėdų dekoracijomis ir daugeliui kitų pramoninių prekių, o taip pat nuolaidos maisto prekėms.

Visas „Jamam“ akcijoje dalyvaujančių parduotuvių nuolaidas nuo lapkričio 23 d. galima rasti internete – www.akropolis.lt.

parengta pagal pranešimą spaudai

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist