Vilniaus rinka

Senamiestyje atidaryta dar viena naujos „IKI Express“ koncepcijos parduotuvė (nuotraukos)

Prekybos tinklas „Iki“ penktadienį, liepos 9 d., atidarė „IKI Express“ parduotuvę, kuri atnaujinta pagal naują mažo formato parduotuvių koncepciją. Greta sostinės MO muziejaus, adresu Pylimo g. 21, esanti parduotuvė itin patogi greito apsipirkimo besitikintiems miesto gyventojams ir svečiams. Į parduotuvės atnaujinimą investuota 449,5 tūkst. eurų.

„Ši miesto centre esanti nedidelė parduotuvė orientuota į intensyvius pirkėjų srautus. Ji patiks moderniems ir  aktyviems žmonėms, kurie dirba, gyvena ar laiką leidžia centre. Asortimentas čia suformuotas galvojant apie greito apsipirkimo, šviežių ir jau paruoštų vartoti produktų besitikinčių pirkėjų poreikius“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Naujosios koncepcijos 345 kv. m parduotuvė yra panaši į nedidelę užkandinę. Joje galima rasti platų vietoje šviežiai suteptų ar grilyje paskrudintų sumuštinių, karštų kulinarijos gaminių, bandelių, konditerijos gaminių pasirinkimą. Taip pat čia galima įsigyti aukščiausios kokybės įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešti.

 

Naujojoje parduotuvėje įdiegtos ir technologinės naujovės. Pirkėjų patirčiai pagerinti įrengti vaizdo ekranai, kuriuose rodomas meniu. Tai padeda greitai ir lengvai pasirinkti norimus produktus. Taip pat šioje parduotuvėje įrengti elektroniniai kainolapiai. Jie padeda taupyti darbo valandas ir lengviau suvaldyti pirkėjų klaidinimo riziką.

Siekiant skubantiems pirkėjams padėti apsipirkti patogiau ir atsiskaityti greičiau, atnaujintoje parduotuvėje įrengtos 4 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veikia ir viena „Express“ kasa. Lankytojams parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklas „Iki“ itin daug dėmesio skiria plėtrai, inovacijoms bei atsinaujinimui. Per 2021 m. pirmąjį pusmetį atidarytos 2 naujos parduotuvės. Dar 10 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o trys iš jų – „IKI Express“ Klaipėdoje ir Vilniuje – atnaujintos pagal naują koncepciją.

 

Naujų parduotuvių statybai prekybos tinklas ketina šiais metais skirti apie 10 mln. eur., parduotuvių atnaujinimui – apie 20 mln. eur, trečia investicijų kryptis – skaitmeninės ir technologinės inovacijos. Iš viso tam ketinama skirti apie 5 mln. eur.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 227 fizinės „Iki“ parduotuvės, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,9 tūkst. darbuotojų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Zilvinas
Zilvinas
18 dienas (-ų)

Labai prastas visų naujų iki parduotuvių dizainas, ale pytų lenkiškų apdaila ir kt…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button