Santariškėse atidarytas naujas medicinos centras

Naujame privačiame medicinos centre, kurį Santariškių medicinos miestelyje pastatė bendrovė „Realinija“, įsikūrė didžiausia „InMedica“ klinika. Penkių aukštų pastatas buvo pritaikytas ir įrengtas atsižvelgiant į medicininės paskirties patalpoms keliamus reikalavimus, į projektą investuota 3 mln. eurų. Naujasis medicinos verslo centras iškilo šalia rekonstruotos vaistinės, kuri prieš keletą metų tapo viena moderniausių gamybinių vaistinių Lietuvoje.

Santariškėse – komercinių patalpų trūkumas

Penkių aukštų, daugiau kaip 2000 kv. m darnios konfigūracijos, šiuolaikinės architektūros privatus medicinos centras iškilo pačiame Santariškių medicinos miestelio centre, Baublio g. Pastačiusi šį statinį, nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros įmonė „Realinija“ visiškai užbaigė medicinos verslo centro statybos ir modernios gamybinės vaistinės rekonstrukcijos projektą.

Naujame medicinos centre įdiegtos pačios moderniausios technologijos ir inžinerinės sistemos. 13 arų sklype įgyvendintame projekte yra 70 vietų požeminė ir antžeminė aikštelės, skirtos automobiliams.

„Dar prieš pradėdami projektą, matėme didžiulį medicinos patalpų poreikį Santariškėse, kur istoriškai telkiasi medicinos, farmacijos įmonės bei laboratorijos. Pradėję nuo seno ir morališkai atgyvenusio vaistinės pastato rekonstrukcijos, maksimaliai išnaudojome šios vietos potencialą ir ne tik pastatėme moderniausią gamybinę vaistinę, bet ir visiškai naują, mūsų žiniomis, pirmąjį privatų medicinos paskirties verslo centrą Santariškių medicinos miestelyje“, – sakė UAB „Realinija“ direktorius Kęstutis Graužinis.

Įsikūrė didžiausia „InMedica“ klinika

Pasak K. Graužinio, tik pradėjus įgyvendinti projektą, juo iškart susidomėjo klinikų tinklas „InMedica“, kuris tapo verslo centro nuomininku ir čia neseniai atidarė savo naujausią ir didžiausią klinikos padalinį.

„Santariškių medicinos miestelyje susitelkusios svarbiausios šalies medicinos įstaigos ir klinikos. Todėl atidarydami šioje strategiškai svarbioje vietoje didžiausią savo padalinį, siekiame būti dar arčiau pacientų, pagerinti kokybiškų medicinos paslaugų prieinamumą“, – sakė klinikų tinklo „InMedica“ vykdančioji direktorė Laura Penikienė.

Direktorės teigimu, šiame klinikos padalinyje atsirado galimybė gerokai išplėsti teikiamų paslaugų spektrą. „InMedica“ klinikoje Santariškėse šeimos medicinos paslaugas papildė kardiologijos, gastroenterologijos, ginekologijos paslaugos, taip pat – odontologai, neurologui, urologai, echoskopuotojai. Planuojama, kad netrukus čia pradės dirbti dermatologai, otorinolaringologai,  traumatologai ir kitų sričių specialistai.

„Naujasis mūsų padalinys patogiai įrengtas, čia įdiegta naujausia diagnostinė įranga. Šiuo metu penktajame pastato aukšte yra įrengiamas operacinių blokas, kur bus atliekamos įvairios operacijos“, – kalbėjo L. Penikienė.

Parkavimo problemos prie pastato – nėra

Pasak klinikos vadovės, vienas iš svarbiausių naujojo medicinos centro privalumų – tai didelis parkavimo vietų skaičius, neįgaliesiems bei tėvams su vežimėliais pritaikytas patogus privažiavimas. Automobilius į centrą atvykstantys lankytojai gali statyti tiek šalia pastato, tiek ir specialiai tam paskirtame pirmajame pastato aukšte.

„Visiems žinoma ir skaudi parkavimo vietų problema Santariškių medicinos miestelyje naujojo medicinos centro atveju buvo labai sėkmingai išspręsta. Projektą įgyvendinusi „Realinija“ atsižvelgė į šią problemą ir pritaikė projektą taip, kad čia būtų patogu visiems – tiek lankytojams, tiek dirbantiems medikams“, – kalbėjo klinikos vadovė.

Nuomininkai dalyvavo kūrimo procese

L. Penikienė sakė, kad naujasis „InMedica“ padalinys Santariškėse – tai sėkmingo bendradarbiavimo su  projekto vystytoju pavyzdys.

„Didžiulis privalumas, kad dėl pastato nuomos sutarėme dar pačioje pirminėje projekto fazėje. Dėl to vystytojas galėjo atsižvelgti į konkrečius mūsų klinikos poreikius, o mes nuo pat pradžių buvome įtraukti ir aktyviai dalyvavome visame pastato planavimo ir įrengimo procese. Jie labai lanksčiai ir operatyviai reagavo į pastabas, laikėsi terminų, todėl mes suplanuotu laiku galėjome atidaryti didžiausią savo padalinį, kuriame patogiai galės jaustis tiek pacientai, tiek gydytojai“, – sakė L. Penikienė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist