Prieš kiek mažiau nei mėnesį lrytas.lt aprašė didelį vilniečio pasipiktinimą sukėlusią istoriją, kai apsilankęs Vilniuje esančioje „Rimi“ parduotuvėje, skaitytojas Tadas užfiksavo, jog „Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutėse esantys pinigai nukeliauja į parduotuvės kasą. Nors pats prekybos tinklas tikino tokio elgesio netoleruojantis, atsakas į jį išlieka miglotas.

Tąsyk vaikinui pavyko kamera užfiksuoti sostinėje, Linkmenų gatvėje esančios „Rimi“ parduotuvės kasininkę, iš dėžutės su žirklėmis krapštančią pinigus. Tai, kas vyko toliau, buvo dar „gražiau“. Darbuotojos pasiteiravęs, ką ši ketinanti daryti, Tadas sužinojo, jog moters rankose sukaupta nemaža krūvelė monetų buvo skirta neįprastam tikslui.

„(…) Atsakė, kad renka pinigus, nes jų kasoje trūksta. Sakau: „Rimtai?“. Ji patvirtino. Kiek mačiau, susirinko gal 12 ar 15 eurų, traukė stambesnius pinigus, po vieną ar du eurus.

Kai žinai, kad čia vaikų fondo pinigai, drebi. Paprastai, kai turi grynųjų pinigų, ten juos ir paaukoji. O pardavėjos iš vaikų pasiima pinigus ir taiso savo minusus, klaidas“, – tąsyk emocijų neslėpė vilnietis.

Tuo metu „Rimi“ laikėsi pozicijos, jog toks elgesys yra neleistinas ir netoleruotinas bei žadėjo imtis vidinio tyrimo – esą jei pažeidimas pasitvirtintų, darbuotojos atžvilgiu būtų imtąsi atitinkamų Darbo kodekse numatytų procedūrų bei reikalaujama padarytos žalos atlyginimo.

Praėjus kuriam laikui, lrytas.lt pakartotinai susisiekė su prekybos tinklu, siekiant išsiaiškinti, ar buvo imtasi realių veiksmų.

„Kaip jau minėjome anksčiau, mūsų prioritetas yra skaidrus labdaros procesas. Siekiame, kad kiekvienas pirkėjo ar mūsų įmonės paaukotas euras ar daiktas pasiektų tuos, kurie jiems ir skirti. Taip visada buvo, yra ir bus“, – patikino prekybos tinklo ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė Eglė Krasauskienė.

Vis tik atvirauti apie vidinio tyrimo rezultatus „Rimi“ nepanoro.

„Po šio įvykio, žinoma, ėmėmės atitinkamų procesų ir vidinio tyrimo. Prevenciškai bendravome ir su kitų prekybos centrų darbuotojais apie tai. O šiuo atveju buvo pradėta Darbo kodekse numatyta procedūra ir darbuotojui pritaikyta įstatymo nustatyta atsakomybė“, – pridūrė E.Krasauskienė.

Pasiteiravus, kokia tiksliai tai atsakomybė, prekybos tinklas informaciją patikslinti atsisakė.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2024/05/17/news/pribloskiantis-rimi-pardavejos-poelgis-su-auku-dezute-isaiskintas-klausimu-vis-dar-kelia-viena-detale-31911225

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

67 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist