Vilniaus rinka

„Rimi“ ir „Iki“ parduotuvės dirbs nuo 9 iki 20 valandos

Prekybos tinklai „Rimi“ ir „Iki“ nuo antradienio trumpina parduotuvių darbo laiką: prekybos centrai, kol šalyje įvestas karantino režimas, visomis savaitės dienomis, įskaitant savaitgalius, dirbs nuo 9 iki 20 valandos.

Kaip pranešė „Rimi“, po vieną parduotuvę Vilniuje (Šiaurės miestelyje), Kaune (pirkinių centre „Savas“) ir Klaipėdoje (prekybos centre „Arena“) dirbs budėjimo režimu – nuo 8 iki 22 valandos.

Tinklas nurodo, kad „Rimi“ tinklo parduotuvėse sustiprintas ventiliatorių darbas ir padidinta oro cirkuliacija, uždaryti visi „Rimi“ esantys atviri šviežių salotų ir sušių barai, o įsigaliojus karantinui uždarytos „Rimi“ įrengtos kavinės, kavos ir kitos zonos, kuriose pirkėjai iki šiol galėjo patys pasiimti nefasuotų produktų ir vietoje juos suvartoti.

 

Taip pat keičiamas „Rimi“ kepyklų asortimentas, kad pirkėjams jis galėtų būti pateiktas tik uždarose lentynose arba supakuotas pačioje kepykloje, ribojama prekyba nefasuotais produktais – sausainiais, saldainiais, lukštentais riešutais ir pan., išskyrus tuos produktus, kurie prieš vartojimą turi būti termiškai apdoroti (šviežia mėsa, žuvis) arba nuplauti (vaisiai, daržovės).

„Atsiskaitant už prekes pirkėjus taip pat raginame rinktis atsiskaitymą mokėjimo kortele, ne grynaisiais pinigais, laukiant eilėse – laikytis saugaus, bent vieno metro, atstumo“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Bandzevičius.

Tuo metu „Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė sako, kad šiomis dienomis darbuotojai jaučia padidėjusį darbo krūvį dėl gerokai išaugusių pirkėjų srautų, o siekiant išvengti būtinų prekių stygiaus ir užtikrinti pakankamą jų kiekį, esamai situacijai buvo ruoštasi iš anksto.

 

Karantino metu prekybos tinklas „Maxima“ taip pat dirba nuo 9 iki 20 valandos.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Asta

Iki parduotuvėje kasininkės dirba su vienkartinėmis pirštiėmis, maximos darbuotojai net pirštinėmis neaprūpinti.
Eurovaistinės darbuotojos su pirštinėmis ir su vienkartinėmis kaukėmis.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button