Vilniaus rinka

„Revolut“ kortelės – jau ir Vilniaus oro uoste

Rūpindamasis keleivių kelionių kokybe, Vilniaus oro uostas pirmadienį savo keleiviams pristatė naują paslaugą, dėl kurios jie galės mėgautis pigesnėmis kelionėmis. Oro uostas metus pradėjo naujai užmegzta partneryste su vienu iš sparčiausiai pasaulyje augančių FinTech startuolių, Londone įkurtu „Revolut“, kurio klientai Lietuvoje per du metus jau sutaupė 6,7 mln. eurų.

Nuo šiol visi išvykstantys keleiviai galės nemokamai gauti ir iškart pradėti naudoti bekontaktes „Revolut“ mokėjimo korteles.

„Lietuvos oro uostai nuolatos ieško naujovių, kurios prisidėtų prie geresnės patirties oro uostuose ir sklandesnių kelionių, tad siekia bendradarbiauti su inovatyviais startuoliais. Džiaugiamės, kad nuo šiol mūsų keleiviai galės nemokamai įsigyti ir naudotis sparčiai populiarėjančiomis „Revolut“ paslaugomis. Tikimės, kad tai užtikrins patogesnius atsiskaitymus mūsų keleiviams tiek oro uoste, tiek ore, tiek ir pasiekus galutinį kelionės tikslą,“ – sakė vykdomasis Lietuvos oro uostų direktorius Donatas Voveris.

 

Milijono vartotojų ribą pasaulyje rudenį peržengęs startuolis Lietuvoje turi jau daugiau kaip 75 tūkst. vartotojų. Visame pasaulyje „Revolut“ savo klientams jau padėjo sutaupyti daugiau kaip 135 mln. eurų, kuriuos žmonės būtų išleidę bankiniams mokesčiams, net 6,7 mln. eurų iš šios sumos sutaupė Lietuvos vartotojai.

„Išvykstantys Vilniaus oro uosto keleiviai yra būtent ta klientų grupė, kuri galės bene greičiausiai įvertinti visas „Revolut“ teikiamas naudas. Džiaugiamės, kad Vilniaus oro uostas priėmė tokį sprendimą savo keleivių naudai. Pasaulyje nežinau daug oro uostų, kurie taip stengtųsi norėdami suteikti papildomos pridėtinės vertės savo keleiviams”, – kalba „Revolut“ Baltijos regiono vadovas Andrius Bičeika.

„Revolut“ metus pradėjo turėdamas ir daugiau gerų naujienų dažnai keliaujantiems klientams – pristatė kelionių draudimą „Pay-per-day“ (mokėk už dieną, angl.), kurį vos nusileidus užsienyje pasiūlys išmaniųjų telefonų programėlė. Draudimo polisai įtraukia medicininį, odontologinį ir, pasirinktinai – draudimą nuo traumų, patirtų užsiimant žiemos sporto šakomis. Draudimų kainos žmogui prasideda nuo 0,99 EUR per dieną. Vos tik nusileidus užsienio šalyje šį draudimą galės užsisakyti ir visi Vilniaus oro uosto keleiviai, gavę kortelę ir telefone susikūrę „Revolut“ paskyrą.

 

„Revolut“ siūlomas „Pay-per-Day“ kelionių draudimas remiasi geolokacine technologija, kuri leidžia akimirksniu fiksuoti, jei vartotojas išvyko į kitą šalį. Draudimas įsigalioja iškart po įjungimo, o į savo draudimo planą taip pat galima įtraukti ir kartu keliaujančius asmenis.

Vidutiniškai „Revolut“ klientas kasmet užsienyje praleidžia 13 dienų: su naujuoju „Pay-per-Day“ draudimu jam tai kainuos 12,87 EUR per metus. Draudimą suteikia „Thomas Cook“ grupei priklausantys „White Horse Insurance Ireland dac”, licencijuoti ir reguliuojami Centrinio Airijos banko.

„Pay-per-Day“ kelionių draudimas papildys „Revolut“ draudimo paketą prie praėjusiais metais pristatyto išmaniųjų draudimo, taip pat užsakomo programėlėje. Be šių draudimo pasiūlymų, „Revolut“ neseniai pristatė ir ypač daug lietuvių susidomėjimo sulaukusią galimybę programėlėje per kelias sekundes įsigyti kriptovaliutų, o greta bekontakčių debetinių „MasterCard“ kortelių pristatė ir bekontaktes debetines „Visa“ korteles.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button