Šiltėjant orams ir artėjant atostogų metui vis labiau norisi gražiai sutvarkytų ir dailiai nulakuotų nagų. Šiuo metu Vilniuje netrūksta nagų priežiūros paslaugas atliekančių salonų, bet kaip šioje gausybėje išsirinkti tikrai gerą ir kokybišką paslaugą?

Didžiausia grožio paslaugų užsakymų platforma Vilniuje „Treatwell” nusprendė palengvinti šią paiešką ir pernai paskelbė geriausių savo grožio salonų – partnerių sąrašą. „Top Rated” ženkleliu pasipuošė aukščiausiai klientų vertinami patikimiausi grožio salonai Vilniaus mieste.

Didžiausia dalimi prie salonų laimėjimo prisidėjo klientai. Svarbiausias kriterijus buvo bendras salono klientų vertinimas. Klientai po kiekvieno apsilankymo turi galimybę palikti atsiliepimą apie praėjusį vizitą, kuris yra viešai matomas, kad ir kiti klientai galėtų pamatyti objektyvius kiekvieno salono vertinimus. Taip pat visi išrinkti salonai yra patikimi, nes jie labai retai atšaukia vizitus, ar atlieka jų laiko pakeitimus, tad klientai gali būti ramūs dėl savo suplanuoto apsilankymo laiko.

SG grožio studija (Nuotr.: Treatwell)

Pristatome penkis salonus iš geriausiųjų „Top Rated” sąrašo,kuriuose teikiamos išties kokybiškos manikiūro, pedikiūro bei nagų priauginimo paslaugos:

  • Lavish Beauty & Esthetics. Salono įkūrėja Eva turi daugiau nei dešimties metų manikiūro, pedikiūro ir nagų priauginimo patirtį, o dabar yra ir sertifikuota instruktorė savo paitrtį perduodanti pradedančioms meistrėms. Jos salone yra net trys manikikiūro vietos, tad klientai lengvai gali užsirašyti vizitui patogiu metu. (adresas: L.Asanavičiūtės 13b)
  • Grožio namai Sfinksas įsikūrę pačioje Vilniaus širdyje, šalia Lukiškių aikštės. Jau dešimtmetį gyvuojantis salonas gerai žinomas vilniečiams dėl plaukų procedūrų, bet į jį tikrai verta užsukti ir kai norisi susitvarkyti nagus. Ypač jei mėgstate ryškias spalvas ar vasarinius pastelinius atspalvius. Maža paslaptis- ten labai patogios pedikiūro vietos. (adresas: Vasario 16-osios g. 16)
  • Uff Square. Čia nedvejojant galima apsilankyti, jei norisi kažko tokio…tai yra ryškių nagų, įdomios nagų dailės ir netradicinių sprendimų. Salonas mėgiamas jaunesnių klientų dėl neformalaus ir šilto bendravimo, neįpareigojančios ir nestandartinės aplinkos. (adresas: Gynėjų g. 14)
  • SG grožio studija. Šiai mažai, bet labai jaukiai studija dar nėra metų, bet ji jau yra žinomi dėl nepriekaištingai atliekamo nagų priauginimo. Čia dirbama su Didier Studios lakais, o tai reiškia, kad galima tikėtis plačios paletės klasikinės raudonos atspalvių, o taip pat madingiausių sezono spalvų. (adresas: M.Katkaus g. 2b)
  • Grožio fėja. Praėjusiais metais Treatwell rinko ne tik geriausius salonus, bet ir meistrus atskirose kategorijoje. Laimėtojai buvo paskelbti susumavus klientų paliktus įvertinimus žvaigždutėmis apie jų darbą. Šio salomo meistrė Darija buvo pripažinta geriausia manikūrą atliekančia specialiste. (adresas: Vytenio g. 5)
Nuotr.: Treatwell. Grožio namai Sfinksas.

Į visus šiuos salonus ir kitus beveik 200 salonų galima užsirašyti bet kuriuo paros metu be jokių telefono skambučių ar žinučių rašymo. Tiesiog apsilankius internete www.treatwell.lt ar atsisiuntus „Treatwell“ programėlę. Naršyk ir atrask geriausius salonus Vilniaus mieste!

Straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su „Treatwell.lt“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist