MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr.: Regitra
Vilniaus rinka

„Regitra“ paskelbė naujus numerių derinius: rinktis galima iš daugiau nei 69 tūkst.

Šiandien, balandžio 3 d., „Regitra“ paskelbė atnaujintą numatomų gaminti numerio ženklų derinių sąrašą. Jame – virš 69 tūkst. naujų kombinacijų automobiliams, prasidedančių „L“ raide. Tad jei sąraše radote patinkantį numerio ženklo derinį savo transporto priemonei, suskubkite ir užsisakykite jį internetu.

„Regitroje“ išduodamų numerio ženklų esminė paskirtis yra užtikrinti, kad transporto priemonės būtų lengvai identifikuojamos kelyje. Būtent dėl šios priežasties registracijos metu automobiliai yra pažymimi unikaliais numerio ženklais. Dažniausiai automatiškai priskiriami eilės tvarka, tačiau norintiems išskirtinio ženklinimo, galima pasirinkti ir patinkantį derinį. Vienas iš būdų, kaip tai padaryti – užsisakyti numerio ženklą iš numatomų gaminti sąrašo.

Šį sąrašą „Regitra“ papildo kas ketvirtį. Jo raidžių seka parenkama abėcėlės tvarka, o skaičių – didėjimo. Šiandien paskelbti numatomi gaminti deriniai lengviesiems automobiliams toliau tęsiami iš „L“ raidės:

LDA, LDB, LDC, LDD, LDE, LDF, LDG, LDH, LDI, LDY, LDJ, LDK, LDL, LDM, LDN, LDO, LDP, LDR, LDS, LDT, LDU, LDV, LDZ, LEA, LEB, LEC, LED, LEE, LEF, LEG, LEH, LEI, LEY, LEJ, LEK, LEL, LEM, LEN, LEO, LEP, LER, LES, LET, LEU, LEV, LEZ, LFA, LFB, LFC,      LFD, LFE, LFF, LFG, LFH, LF, LFY, LFJ, LFK, LFL, LFM, LFN, LFO, LFP, LFR, LFS, LFT, LFU, LFV, LFZ.

Užsisakyti galima internetu

Išskirtinį derinį savo automobiliui galima užsisakyti tiesiog internetu. Paslaugų užsakymo skiltyje reikia pasirinkti „Noriu rezervuoti išskirtinį numerio ženklų derinį“ ir tuomet išsirinkti labiausiai Jums patikusį. Numerio ženklai rezervuojami tik sumokėjus už paslaugą.

Primename, jog keičiantis automobilio numerio ženklams, keičiasi ir registracijos liudijimas. Jį ir naujus numerius kurjeris pristatys per 2 darbo dienas. Jei vis dėlto numerio ženklai dar nepagaminti, reikės papildomai dar 5 dienų.

Beje, asmenys, kurie dar tik planuoja įsigyti automobilį, taip pat gali iš anksto rezervuoti patikusius numerio ženklus. „Regitra“ juos nemokamai saugos 1 metus.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Telecentras ir LG Electronics bendradarbiaus Lietuvoje diegiant hibridinę TV

Donatas Andrijauskas

Vilniaus kogeneracinė jėgainė paskelbė pirmąjį atliekų priėmimo konkursą

ELTA

Bankai skolina 140 mln. eurų „Akropolio“ plėtrai

ELTA

Parduotuvių darbo laikas per Velykas: kai kurios visai nedirbs

ELTA

„Biotechpharma” į plėtrą investuoja 50 mln. eurų

BNS

„Akropolyje“ duris atvers pramogų erdvė „Kakės Makės pasaulis“

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika