Sporto klubai „Re.Formatas“ atnaujina veiklą ir dar šiemet Vilniuje atvers duris dviejose naujose lokacijose. Šiandien sporto klubas pradeda veikti SEB Arenoje, o gruodį atsidarys Paupio rajone. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Darnu Group“ investicijos į naujus sporto klubus siekia 1,5 mln. eurų.

„Pernai karantinas privertė stabdyti „Re.Formato“ veiklą, tačiau šiuo metu vėl matome galimybes sėkmingam darbui. Sporto klubus perkeliame į geresnes lokacijas, tapsime patogiau pasiekiami ir turėsime dar daugiau erdvių sportui išlaikydami ankstesnę „Re.Formato“ kokybės kartelę“, – sako „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

„Abu sporto klubai, kaip ir anksčiau, pasižymi išskirtiniu interjeru, aukštesnės klasės naujais treniruokliais. Taip pat ypatingą dėmesį skiriame grupinėms treniruotėms. Atsidarydami iš naujo pasirinkome itin patrauklias lokacijas ir kainodarą“, – sako „Darnu Group“ sporto veiklų vadovas Ramūnas Grušas.

Šiandien SEB Arenoje duris atveriančiame 700 kv. m. „Re.Formate“ bus viena treniruoklių ir trys atskiros treniruočių erdvės. Į jo atidarymą „Darnu Group“ investavo apie 0,5 mln. eurų. Pasak R. Grušo, ši lokacija pasirinkta dėl kelių aplinkybių: „Re.Formatas“ papildo greta įsikūrusią rakečių sporto šakų treniruočių bazę, o pridėjus patogų susisiekimą sukuriamas puikus vertės pasiūlymas sportuojantiems.

Į Paupio rajone gruodį duris atversiantį 1000 kv. metrų sporto klubą „Darnu Group“ investuoja per 1 mln. eurų. Čia sportuoti bus galima šešiose grupinių ar individualių treniruočių erdvėse.

Pirmąjį „Re.Formato“ klubą „Darnu Group“ atidarė 2019 metais. Iki pandemijos šio prekės ženklo klubai buvo įsikūrę biurų kompleksuose „Park Town“ ir „Verslo trikampis“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist