Vilniaus rinka

Rasų gatvėje atidaryta moderniausia ir greičiausia šalyje tunelinė plovykla

Nuo šiol automobilius patogiai plauti galės ir sostinės Senamiesčio, Naujamiesčio bei aplinkinių rajonų gyventojai. Gruodžio 1-ąją Rasų gatvėje duris atvėrė nauja „Švaros brolių“ tunelinė plovykla. Šiuolaikinės technologijos, moderniausia pagal individualų užsakymą pagaminta plovimo įranga, naujo dizaino šluostės, galingiausia džiovinimo sistema ir papildoma padangų blizginimo paslauga – nauja plovykla yra pažangiausia šalyje.

Pirma pietinėje Vilniaus dalyje

Gruodžio 1-ąją atsidariusi ilgai laukta plovykla – pirmoji pietinėje Vilniaus dalyje. Ji taps patogiu kasdieniu tranzitiniu tašku Senamiesčio, Naujamiesčio, centro bei jo apylinkių gyventojams.

Naujo dizaino plovyklos pastatą projektavę architektai pirmiausia galvojo apie jo pritaikymą klientams, „Švaros brolių“ inžinieriai patys modeliavo technologinę dalį, rūpinosi jos veikimo mechanizmu. Iki detalių išpildytas ir pats įvažiavimas į plovyklą ar iš jos – naujas tunelis įkurtas greta pagrindinės sankryžos.

 

Ši plovykla – ir greičiausia šalyje. Automobilį nuplauti joje užtruks vos 96 sekundes.

„Plovykla vienu metu gali aptarnauti gerokai daugiau klientų nei įprastai – įrengėme dvi įvažiavimo juostas, kuriose judėjimas sukasi konvejerio principu: tuo pat metu skirtingais įrenginiais plaunama daug vienas po kito judančių automobilių. Srautai juda sparčiau, nesusidaro kamščiai, aptarnavimas tampa greitesnis“, – sakė „Švaros brolių“ vykdomasis direktorius Ignas Pranskevičius.

Pažangiausios technologijos vienoje vietoje

Rekordinis 96 sekundžių aptarnavimo greitis – tik vienas iš privalumų užimtiems, laiką taupantiems vairuotojams. Technologiškai inovatyvioje tunelinėje plovykloje itin didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei – čia naudojamos išskirtinai parinktos automobilius saugojančios ir puoselėjančios cheminės valymo priemonės, įmontuotos minkštos naujo dizaino šluostės.

 

Priklausomai nuo pasirinktos programos, tunelyje apsilankęs automobilis bus ne tik nuplautas, bet išdžiovintas naudojant extra paslaugą – nusausintas naudojant 20 modernių džiovintuvų ir šluosčių. Rasų g. plovykloje ima veikti ir dar viena rinkos naujovė – padangų blizginimas. Unikalios technologijos dėka padangos atrodys lyg iš salono – ims blizgėti, įgaus hidrofobinių savybių, prie jų nekibs purvas, galiausiai pati juoda spalva taps intensyvesnė.

„Siekėme sukurti pavyzdinį plovyklos modelį, kuriame susijungtų moderniausia įranga ir profesionalus aptarnavimas. Patys sau kėlėme aukščiausius reikalavimus, tikimės, kad tai įvertins ir vairuotojai. Džiaugiamės, kad atidarę pirmąją plovyklą pietinėje Vilniaus dalyje galime prisidėti ir prie viso miesto švarinimo – juk skirdami daugiau dėmesio savo automobiliui, taip auginame bendrą švaros kultūrą“, – sakė I. Pranskevičius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
28 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
kiesha
kiesha
5 mėnesius

Visiškai sutinku su besipiktinančiais. Per švaru, šviesu ir tvarkinga kaip senamiesčiui. Visada kurdamas tam rajonui architektas turi pagalvot – ar jaustūsi jaukiai šalia to pastato valkata su maišu ir kepure.

Vilniaus kaimo gyventojas
Vilniaus kaimo gyventojas
5 mėnesius

Iki detalių išpildytas ir pats įvažiavimas.
Redaktoriau. Rimtai?

Paskutinį kartą redaguota 5 mėnesius (Vilniaus kaimo gyventojas)
Jooo
Jooo
5 mėnesius

O sita gadins auomobili? nes visos kitos tai automobiliu niokojimas

esu
esu
5 mėnesius

na, dar niekur europoj nemaciau plovyklu prie senamiescio slenkscio 🙁 bet lietuvos verslui viskas galima…

jo jo
jo jo
5 mėnesius
Atsakinėti į  esu

gal blogai ar per mažai žiūrėjot?

Vilnius
Vilnius
5 mėnesius

O Švaros broliai orientuojasi kur pateko? Šalia Senamiestis ir Montvilos kolonija – ar teko pasidomėti, kas tai yra? Tiek reklamų ir ryškių spalvų yra visiška nepagarba mūsų architektūriniam palikimui.

Nei Vilnius nei ką
Nei Vilnius nei ką
5 mėnesius
Atsakinėti į  Vilnius

Montvilos kolonija yra 5km nuo tos vietos. Kitoj gatvės pusėj Lidl ir pataisos namai. Jei sunku prieš kliedint nesąmones į Google nueiti, tai komentuoti Jums vieta Delfyje.

Tomas
Tomas
5 mėnesius
Atsakinėti į  Nei Vilnius nei ką

Viena iš penkių Montvilos kolonijų (kitaip žinoma Rasų kolonijos pavadinimu) yra kitoje gatvės pusėje nuo šios plovyklos. Mažiau įžeidinėkim, daugiau domėkimės.

Nei Vilnius nei ką
Nei Vilnius nei ką
5 mėnesius
Atsakinėti į  Tomas

Dar vienas palikimo puoselėtojas. Taip, Rasų kolonija yra šalia, taip ir reikia rašyt, minčių nieks neskaito ir vietiniai taip nevadina. Dar kartą: šalia yra lidlas, pataisos namai, pramoniniai objektai, geležinkelis. Tuos objektus statant nepatenkintų nesigirdėjo.

Svarbiausia paburbėti ir dar kitus pamokyti.

rytis.liaudanskas@gmail.com
5 mėnesius
Atsakinėti į  Vilnius

O šviesoforai gal irgi per ryškiai šviečia, gal irgi reikia pritemdyt, nesgi senamiestis netoli. Debilavotas požiūris.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button