Karantinas privertė viešbučius keisti verslo strategiją, ieškoti naujų klientų. Ne išimtis šioje situacijoje ir „Radisson Blu Hotel Lietuva“ – daugiausia svečiams iš užsienio paslaugas teikęs viešbutis dabar kviečia apsistoti mūsų šalies keliautojus. Jie čia gali jaustis tikrai saugūs – Vilniuje esantis viešbutis pirmasis iš Baltijos šalyse veikiančių „Radisson Hotels“ grupės  viešbučių gavo lyderiaujančios Šveicarijos įmonės „SGS“ saugumo sertifikatą.

„Norime pakviesti žmones keliauti po Lietuvą ir apsistoti pas mus. Kodėl? Galiu jiems pateikti du pagrindinius argumentus. Pirmasis – turime labai gerų pasiūlymų: pavyzdžiui, apartamentus su į Vilnių atsiveriančia panorama galima gauti už gerokai mažesnę kainą nei įprastai. Antrasis – pas mus tikrai saugu. Priklausome „Radisson Hotels“ viešbučių grupei (Radisson Hotel Group), kuri visuose savo viešbučiuose taiko „Radisson viešbučių saugumo protokolą“ – naują visapusiškos švaros ir dezinfekavimo procedūrą, įgyvendinamą kartu su „SGS“ –sertifikavimo bendrove“, – pasakojo Danielis Baranowski, naujasis viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ generalinis direktorius. 

Vadovas į Lietuvą atvyko šių metų vasario pradžioje, prieš pat karantiną, bet jau spėjo įsitikinti, kad Vilnius – labai gražus ir įdomus miestas, kurį šią vasarą po savo šalį keliaujantys lietuviai turėtų įtraukti į kelionių maršrutus. Svečiai, įsikūrę viename didžiausių Lietuvos viešbučių, gėrėtis sostinės panoramomis gali ne tik vaikštinėdami miesto gatvėmis, bet ir pro savo kambario langus ar pusryčiaudami viešbučio 22-ajame aukšte įsikūrusiame „Skybare“. Beje, čia pusryčiauti kviečiami ne tik viešbučio svečiai, bet ir vilniečiai.

„Pusryčiai savaitgalį su šeima ar darbo dienomis su kolegomis gali virsti malonia pramoga, leidžiančia pasigėrėti Vilniaus vaizdais“, – kalbėjo D. Baranowski.

Svečių saugumą jau įrodo minėtas „SGS“ sertifikatas, kuris užtikrina švaros, higienos ir saugumo standartų įgyvendinimą. Šį ženklą viešbučiai gauna po visapusiško audito, per kurį viešbutis testuojamas taikant naujausias technologijas. „SGS“ patvirtinti griežti protokolai, veiklos rekomendacijos ir išsamios sveikatos bei saugumo procedūros pritaikomos pagal vietinius reikalavimus, užtikrina svečių sveikatą ir saugumą.

„Mūsų grupės viešbučiuose švaros užtikrinimas neapsiriboja dezinfekcinio skysčio pastatymu matomoje vietoje. Iš tiesų pagrindinis darbas vyksta užkulisiuose, svečiai jo nemato. „SGS“ sertifikato reikalavimai apima visą spektrą procedūrų, pradedant kambarių raktų dezinfekavimu, baigiant darbuotojų mokymais,“ – komentavo viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ generalinis direktorius.

„SGS“ sertifikato reikalavimai taikomi ir viešbučio konferencijų ir renginių centrui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist