Vilniaus rinka

Prieš Kalėdas Naujininkuose atidarys vieną didžiausių „Circle K“ degalinių

Vienas didžiausių Lietuvos degalinių tinklų „Circle K“ iki metų pabaigos šalyje atidarys dar keturias naujas degalines, į kurias investuos 4,7 mln. eurų, ir sukurs 22 naujas darbo vietas. Lapkritį ketinančiam išsiplėsti Kupiškyje ir Biržuose, o gruodį Kėdainiuose ir Vilniuje, Kanados kapitalo degalinių tinklui Lietuvoje 2020 metų pabaigoje priklausys iš viso 94-ios degalinės.

Šiemet į tinklo plėtrą „Circle K“ iš viso investuoja 12,2 mln. eurų, per metus atidarydamas 7 naujas bei iš esmės rekonstruotas degalines.

„Prasidėjusi koronaviruso pandemija neišvengiamai reiškė tam tikrą stabtelėjimą visų mūsų gyvenime. Vis dėlto, mes investuojame ir įgyvendiname šiems metams turėtus plėtros planus, todėl metų pabaigoje „Circle K“ tinklo dydis jau priartės prie 100-o degalinių ribos. Plėtrą vertiname kaip pamatuotą ir atitinkančią susidariusią paklausą rinkoje. Ypač svarbu tai, kad plėtra 2020-aisiais mums leido sukurti 52 naujas darbo vietas, iš kurių net 40 – regionuose, kurie kur kas labiau nei didmiesčiai stokoja investicijų“, – sako „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

 

Didelė degalinė duris atvers Vilniuje

Prieš Kalėdas, prie Pietinio aplinkkelio bus atidaryta viena didžiausių „Circle K“ degalinių Lietuvoje. Naujosios „Circle K Tūkstantmetis“ degalinės plotas viršys 7,9 tūkst. kv. metrų, o parduotuvės plotas sieks 200 kv. metrų. Joje bus įrengta nauja automobilių plovykla, apie 20 parkavimo vietų, degalų kolonėlės lengviesiems automobiliams ir vilkikams, o degalinės viduje vienu metu galės susėsti daugiau kaip 20 žmonių.

Vien į šią degalinę tinklas investuos beveik 3,6 mln. eurų. Šiuo metu didesnės už šią „Circle K“ degalinės yra tik veikianti netoli Kryžkalnio šalia magistralės Vilnius-Kaunas-Klaipėda ir netoli Panevėžio, šalia „Via Baltica“ šiemet pastatyta degalinė „Circle K Aplinkkelis 2“.

Lapkričio pabaigoje duris atvers ir nauja nuosava „Circle K“ degalinė Biržuose, į kurią investuojama 1,1 mln. eurų. Jos bendras plotas sieks 5,5 tūkst. kv. metrų, parduotuvės plotas – 63 kv. metrus. Iki 10 parkavimo vietų turėsianti degalinė viduje galės susodinti 6 klientus. Degalinė kurą tieks lengviesiems automobiliams bei vilkikams.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
26 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button