Vilniaus rinka

Prie Gariūnų atidarytas naujas „McDonald‘s“ restoranas

Trečiadienį, gruodžio 18-ąją, prie Gariūnų atidarytas dar vienas „McDonald‘s“ restoranas – jau devintas sostinėje ir penkioliktas Lietuvoje. Lyderiaujantis greito aptarnavimo restoranų tinklas investavo beveik 1 milijoną eurų, kad miesto gyventojai ir svečiai galėtų mėgautis maistu itin patogioje vietoje – greta Neries ir judraus kelio, jungiančio Vakarinį Vilniaus aplinkkelį su magistraliniu keliu A1.

Naujame restorane „McDonald‘s“ dirbs 50 žmonių, kurie pasitelks inovatyvius sprendimus, kad sukurtų malonią aplinką ir užtikrintų nepriekaištingą kiekvieno svečio patirtį. Tai moderniausias „McDonald‘s“ restoranas Lietuvoje – jame pritaikyti visi šiuo metu Baltijos šalyje „McDonald‘s“ diegiami inovatyvūs sprendimai.

„McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimir Janevski tikisi, kad nauja erdvė taps strategiškai svarbia vieta elektromobilių vairuotojams – šis „McDonald‘s“ bus pirmasis tinklo restoranas Baltijos šalyse, prie kurio veiks elektromobilių įkrovimo stotelė. „Nuo šiol kiekvienas naujai atidaromas „McDonald‘s“ restoranas regione suteiks galimybę papildyti elektromobilio energiją ir sėkmingai tęsti kelionę. Taigi, įgyvendindami inovatyvius ir tvarius verslo sprendimus, taip pat skatiname savo svečių sąmoningus ir aplinką tausojančius pasirinkimus“, – pabrėžia V. Janevski. Be to, naujasis restoranas bus A+ energetinės klasės.

 

Dar viena naujovė naujojo „McDonald‘s“ restorano svečiams – jo „McDrive“ erdvėje įrengta novatoriška „Side by Side“ sistema, kai maisto vienu metu gali užsisakyti dviejų lygiagrečiai stovinčių automobilių ekipažai.

V. Janevski tvirtina, kad naujos kartos skaitmeninės technologijos padeda restorano darbuotojams geriau ir greičiau aptarnauti svečius. Pavyzdžiui, lankytojai, pateikę užsakymą per savitarnos kioskus, gali pasirinkti savo užsakymą gauti prie staliuko. O inovatyvūs technologiniai sprendimai leidžia darbuotojams per kelias sekundes identifikuoti, kuriam staliukui užsakymas priklauso. Kai užsakymas paruoštas, darbuotojas jį nuneša ten, kur laukia svečias. Kaip alternatyva, lankytojai savo užsakymą gali pasiimti ir patys lankytojų aptarnavimo zonoje.

„McDonald‘s“ generalinio direktoriaus Baltijos šalyse teigimu, Vilnius yra labai svarbus lyderiaujančiam greito aptarnavimo restoranų tinklui, nes savo veiklą Lietuvoje jis pradėjo būtent sostinėje. „Smagu, kad miestas aktyviai auga – kartu tai suteikia galimybių augti ir mums. Tiesa, šio restorano vieta, tikime, bus patogi ne tik vilniečiams – jis įsikūrė šalia didžiausius šalies miestus jungiančio judraus kelio. Būsime pasirengę maloniai priimti ir sostinės svečius ar į kitus miestus vykstančius jos gyventojus“, – teigia V. Janevski.

 

Jis taip pat priduria, kad dveji pastarieji metai Baltijos šalyse restoranų tinklui buvo itin aktyvūs. Per juos Lietuvoje buvo atnaujinti 2 restoranai, taip pat buvo atidaryti ir 2 nauji restoranai, šis trečiadienį atidarytas – jau penkioliktas „McDonald‘s“ restoranas Lietuvoje. Tinklo restoranai taip pat veikia Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje.

V. Janevski tikisi, kad naujas restoranas sulauks tokio pat populiarumo, kaip ir kiti pastaraisiais metais Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse atidaryti „McDonald’s“ restoranai. Lietuvoje „McDonald‘s“ restoranuose per metus apsilanko daugiau kaip 9,7 milijono svečių. Iš viso per penkis pastaruosius metus į tinklo plėtrą Lietuvoje „McDonald‘s“ investavo daugiau kaip 9,3 milijono eurų.

Restorano „McDonald‘s Neris“ plotas yra 405 kv. metrai. Šalia restorano įrengtoje inovatyvioje „McDrive“ zonoje vienu metu gali tilpti 21 automobilis. Restorano viduje vienu metu gali svečiuotis 101 žmogus.

 

Tikslus naujo restorano adresas – Maksimiškių g. 4. Restoranas dirbs kasdien nuo 7 valandos ryto iki vidurnakčio, o „McDrive“ – visą parą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
52 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button