Vilniaus rinka

Prekybos tinklas „Iki“ perka startuolį „LastMile“

Šią savaitę UAB „Palink“ ir UAB „Greituolis“, valdančios mažmeninės prekybos interneto platformą „LastMile“, akcininkai pasirašė akcijų pirkimo pardavimo sutartį. Pagal ją UAB „Palink“, gavusi LR Konkurencijos tarybos leidimą, ketina įsigyti 67 proc. UAB „Greituolis“ akcijų.

Į LR Konkurencijos tarybą sutarties šalys ketina kreiptis jau artimiausiu metu. Po sandorio užbaigimo UAB „Greituolis“ steigėjai liks bendrovėje ir toliau bus atsakingi už verslo plėtrą bei vystymą.

„Tai yra labai logiškas ir gerai apgalvotas mūsų žingsnis. Niekada neslėpėme, kad turime ambicijų plėstis e-komercijoje. Tai diktuoja ne tik labai aiškios ir matomos apsipirkimo įpročių tendencijos, bet ir mūsų siekis būti dar arčiau savo klientų, pasiūlyti jiems patogius ir greitus apsipirkimo būdus“, – sako UAB „Palink“, valdančios „Iki“ prekybos tinklą, generalinė direktorė Nijolė Kvietkauskaitė.

 

Ji priduria, kad su „LastMile“ platforma prekybos tinklas bendradarbiauja jau daugiau nei pusantrų metų, tad šis sandoris – natūrali bendradarbiavimo tąsa, dar labiau stiprinanti „Iki“ veiklą e-komercijos segmente.

„Su prekybos tinklu „Iki“ turime itin sėkmingą ir partnerišką bendradarbiavimą. Nepaprastai džiaugiuosi, kad tapsime itin svarbios, tarptautinės verslo grupės „REWE Group“ dalimi. Jaučiame ir matome, kad „Iki“ akcininkai yra pasirengę stiprinti ir plėtoti savo veiklą Lietuvoje“, – sako UAB „Greituolis“ generalinis direktorius Tadas Norušaitis.

Prekybos tinklas „Iki“ yra antras didžiausias mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje. 2021 m. bendrovė itin didelį dėmesį skiria plėtrai, inovacijoms bei atsinaujinimui. Jau vien per 2021 m. penkis mėnesius „Iki“ atidarė 2 naujas parduotuves. Dar 10 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o dvi iš jų – „IKI Express“ Klaipėdoje ir Vilniuje – atnaujintos pagal naują koncepciją.

 

Naujų parduotuvių statybai įmonė ketina šiais metais skirti apie 10 mln. Eur., pačių parduotuvių atnaujinimui – apie 20 mln. Eur, trečia investicijų kryptis – visos skaitmeninės ir technologinės inovacijos. Iš viso tam ketinama skirti apie 5 mln. Eur.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button