Vilniaus rinka

Prekybos tinklai pradeda dirbti rudens grafiku: keičiasi kai kurių parduotuvių darbo laikas

Nuo rugsėjo 1 dienos keičiasi dalies prekybos tinklų „Maxima“ ir „Iki“ darbo laikas.

Darbo laikas nuo rugsėjo 1-osios keičiasi 8 įvairiose šalies vietose esančiose „Iki“ parduotuvėse. Kai kuriose parduotuvėse darbo laikas sutrumpinamas, kai kuriose – pailginamas. 5 įvairiuose miestuose esančios „Iki“ parduotuvės dirbs iki 22 val. Kitos trys parduotuvės dirbs iki 21 val.

„Ateinant rudens sezonui, parduotuvių darbo laiką keičiame, atsižvelgdami į pirkėjų įpročius ir poreikius. Nuo rudens didžioji dalis „Iki“ parduotuotuvių dirbs ne trumpiau kaip iki 20 val., tad pirkėjai galės ir toliau laisvai planuoti savo apsipirkimus“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

 

Nuo rugsėjo 1 dienos keisis 34 „Maxima“ parduotuvių darbo valandos.

Vasaros sezono pradžioje dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laikas buvo prailgintas pirkėjų patogumui. Pasak „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės, rudenį, kai dienos trumpėja, sumažėja ir pirkėjų srautai vėlyvais vakarais.

„Darbo laikas yra koreguojamas, atsižvelgiant į klientų įpročius, prasidedant rudens sezonui. Stebėdami pirkėjų srautus matome, kad apsipirkimas vėlesnėmis valandomis mažėja, todėl trumpiname dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laiką, kuris vasarą buvo prailgintas. Taip pat toliau laikomės sugriežtintos COVID-19 prevencijos kontrolės, kad darbuotojams būtų užtikrinta saugi darbo aplinka, o pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti. Atidžiai stebime situaciją ir esant poreikiui, atskirų parduotuvių darbo laikai gali būti keičiami“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

 

Nuo rugsėjo 1 d. darbo valandos keičiasi „Maxima“ parduotuvių, esančių visoje Lietuvoje: Vilniuje, Alytuje, Aukštadvaryje, Biržuose, Dauguose, Gargžduose, Ignalinoje, Joniškyje, Jurbarke, Kupiškyje, Molėtuose, Nidoje, Palangoje, Panevėžyje, Pasvalyje, Radviliškyje, Raseiniuose, Rokiškyje, Šventojoje, Ukmergėje, Vabalninke, Viečiūnuose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button