Vilniaus rinka

Prekybos centrai „Ozas“, CUP ir „Akropoliai“ trumpina darbo laiką

Lietuvoje imantis koronaviruso plitimo prevencijos, Vilniuje ir kituose didmiesčiuose veikiantys prekybos ir pramogų centrai „Ozas“, CUP ir „Akropoliai“ trumpina darbo laiką. 

„Reaguojant į susiklosčiusią padėtį, bendrovės „Akropolis Group“ valdomi prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose laikinai trumpina darbo laiką 2 valandomis“, – pranešė „Akropolis Group“.  

Nuo šeštadienio iki kovo 27 dienos parduotuvės Vilniaus „Akropolyje“ dirbs nuo 11 iki 21 val., Klaipėdos ir Šiaulių – nuo 11 iki 20 val. „Maxima“ ir „Eurovaistinė“ dirbs įprastai, „Ermitažas“ Vilniuje dirbs nuo 9 iki 21 val.

 

Nuo penktadienio visuose „Akropoliuose“ laikinai nedirba kino teatrai „Forum Cinemas“, ledo arenos „Akropolio ledas“. Vilniaus „Akropolyje“ – pramogų erdvė vaikams „Kakės Makės pasaulis“, sporto baras „O’Learys“, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ – vaikų kambariai ir „Apollo boulingas“.

Visos kitos parduotuvės, kavinės ir restoranai, paslaugų centrai veikia pagal naują darbo laiką.

„Ozas“ pranešė nuo penktadienio jau laikinai sustabdęs pramogų erdvių veiklą.

 

„Savo iniciatyva nusprendėme priimti sprendimą ir dėl laikino sutrumpinto darbo grafiko, kuris ateityje bus koreguojamas atsižvelgiant į būsimą situaciją“, – „Ozo“ pranešime sako bendrovę valdančios „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojas Antanas Kemėšis.

„Maxima“ ir vaistinės „Apotheka“ bei „Benu“ prekybos centre „Ozas“ dirbs nuo 10 iki 20 val. Visos kitos čia veikiančios parduotuvės, kavinės ir restoranai bus atviri tik aštuonias valandas – nuo 12 val. iki 20 val.

Nuo penktadienio iki kovo 27 dienos „Oze“ laikinai neveikia kino teatras „Multikino“, sporto klubas, pramogų erdvė, baleto ir šokių studijos.

 

Vilniaus prekybos centras CUP pranešė, kad nuo šeštadienio iki kovo 27 dienomis dviem valandomis vakare trumpina parduotuvių, restoranų ir kitų viešojo maitinimo įstaigų darbo laiką.

„Trumpesnis darbo laikas šiuo metu yra tik viena iš mūsų pasitelktų priemonių. Taip pat šiuo laikotarpiu atsisakome visų renginių“, – pranešime sako centro generalinė direktorė Ona Nevinskienė.

Nuo šeštadienio CUP tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais dirbs nuo 8 val. iki 22 val. Jame įsikūrusios parduotuvės „Maxima“, „Eurovaistinė“ – 8-20 val., kavinės – 8-20 val., parduotuvės ir paslaugos – 10-20 val., restoranai 10-22 val.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Svetlana

O kaip del gariunu ? Ten lankosi tikrai daugiau negu 100zmoniu, tai gal ir juos reikia uzdaryti kaip manote ?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button