Kai didieji Lietuvos miestai rengiasi Kalėdų eglių įžiebimo iškilmėms, „Maximos“ parduotuves užpildo žaliaskarių kvapas. Lietuviškas prekybos tinklas pradeda prekybą gyvomis Kalėdų eglėmis. Šio prekybos tinklo pirkėjai galės rinktis net iš beveik 80 įvairių kalėdinių medelių, vainikų ir kompozicijų.

Gyvos eglutės Kalėdoms – kiekvieno kišenei

„Artėjant gražiausioms metų šventėms, didžiąsias –„XX“ ir „XXX“ formato „Maximos“ parduotuves jau pasiekė tikri šv. Kalėdų šventės simboliai – gyvos eglutės. O artimiausiomis dienomis gyvą eglutę galės įsigyti ir mažesnio, „X“ formato „Maximos“ parduotuvių klientai“, – dalinasi Vilma Drulienė, „Maximos“ komercijos vadovė.

Šiemet lietuviškas prekybos tinklas savo pirkėjams siūlo iš viso 18 skirtingų rūšių eglučių ir kėnių, iš kurių net 15 į parduotuves atkeliavo iš Lietuvos medelynų. Kiti medeliai – olandiški. Pasirinkimą sudaro paprastosios, dygiosios ir serbinės eglutės bei kėniai – korėjiniai ir balzaminiai. Pirkėjų patogumui bus galima rinktis tiek iš kirstų eglučių ir kėnių, tiek ir iš augančių vazonuose.

Tinkamą sau pasirinkimą „Maximos“ parduotuvėse ras kiekvienas – gyvų eglučių kainos svyruoja nuo 7,99 eurų už sidabrinę eglutę vazone, kurios aukštis 0,4-0,6 m iki 24,99 eurų už balzaminį kėnį, taip pat augantį vazone. Jo viršūnė sieks iki 1,6-1,8 m.

„Maximos“ pardavimų duomenys rodo, jog iš viso gyvų eglučių ir kėnių lapkričio-gruodžio mėnesiais parduodama apie 13 tūkst. vnt. O rinkdamiesi gyvą eglutę pirkėjai dažniausiai įsigyja siekiančią apie metrą.

„Mūsų pirkėjai vertina galimybę gyvą kalėdinę eglutę įsigyti čia pat parduotuvėje, užsukus įprastiniam apsipirkimui maisto ar buities prekių. Taip nereikia niekur specialiai važiuoti, o eglučių kainos – priimtinos. Esame pastebėję, jog vos prasidėjus prekybai gyvomis eglutėmis, jos iš karto sulaukia pirkėjų susidomėjimo, o gruodžio viduryje gyvų eglučių paklausa pasieks patį piką“, – pasakoja „Maximos“ komercijos vadovė.

Gyvų eglučių asortimentą „Maximos“ parduotuvėse dar papildo eglių šakelės, taip pat puikiai tinkančios dekoruoti namus. Lapkričio-gruodžio mėnesiais tokių šakelių įsigyjama apie 3-5 tūkst. vnt. O vienos šakelės kaina „Maximoje“ – 2,69 eurų.

„Savo klientams namus ir kitas erdves siūlome dekoruoti ne tik gyvomis eglutėmis ar eglišakėmis. Didžiausiose mūsų prekybos tinklo parduotuvėse pirkėjų laukia per 20 skirtingų rūšių kompozicijų iš gyvų augalų. Tai rankų darbo eglutės, vainikai, dekoratyvinės kompozicijos puoštos žvakėmis ir įvairia kalėdine atributika. Tokių dekoro detalių kainos varijuoja nuo 2,69 iki 19,99 eurų“, – kalba V. Drulienė.

Eglutės nebyrančiais spygliais – vos nuo 2 eurų

Pasak „Maximos“ komercijos vadovės, dirbtinių eglučių paklausa pradeda ryškėti antrąją lapkričio pusę ir išlieka aktyvi iki pat sausio mėnesio.

„Žmonės vis dažniau ir aktyviau nebelaukia gruodžio mėnesio ir šventišku, kalėdiniu dekoru pradeda rūpintis lapkričiui persiritus į antrą pusę. Ne retas namus puošti pradeda palaipsniui – savo vietą namų erdvėse atranda žvakės, languose sužimba kalėdinės girliandos, o netrukus įsižiebia ir kalėdinės eglės“, – pasakoja ji.

Šiemet „Maximos“ pirkėjai gali rinktis iš beveik 30 skirtingų dirbtinių eglių. Jų kainos varijuoja nuo 1,99 eurų už mini eglutę iki 350 eurų už net 3 m siekiančią įspūdingą Kalėdų eglę. Šventiniu laikotarpiu, lapkričio-gruodžio mėnesiais, „Maximos“ pirkėjai įsigyja apie 17 tūkst. dirbtinių eglių. O pirkėjų labiausiai mėgstamos – apie 0,5-1,5 m aukščio siekiančios eglutės. Kitas itin populiarus pasirinkimas – dirbtinės šakos su kankorėžiais. Kalėdiniu laikotarpiu pirkėjai įsigyja apie 2 tūkst. vnt. tokių šakelių.

„Šių metų naujovė– medeliai, jau dekoruoti LED šviesomis. Į dirbtinę eglutę integruotos LED girliandos turėtų patikti žmonėms, kurie nori parsinešti medelį namo ir nesirūpinti, ar jau turima šviečianti girlianda jų Kalėdų medžiui tikrai tiks – ar nebus per trumpa, o gal kiek ilgoka. 45 cm aukščio dirbtinė eglutė su LED girlianda kainuos 7,99, o dvigubai aukštesnis medelis – 16,99 eurus,“ – kalba V. Drulienė.

Greta eglučių „Maxima“ siūlo įsigyti įvairių žaislų, kaspinų, girliandų ir kitos šventinės atributikos – kiekvienas klientas turi laisvę susikurti begalybę originalių sprendimų. V. Drulienė tikisi, kad šventinės eglutės ryškiai įsižiebs ir Lietuvos miestų aikštėse, ir „Maximos“ pirkėjų namuose.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate, jog buvo atsisakyta įgyvendinti grandiozinį Baltojo tilto rekonstrukcijos projektą?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.