MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Green Hall 3
Vilniaus rinka

Pradeda veikti SBA kompetencijų ir paslaugų centras

Viena didžiausių Lietuvos verslo grupių – SBA – 2019-uosius pradeda pokyčiais: veiklą pradėjo bendrovė „SBA Competence and Service Center“. Joje bus sutelktos pagrindinės informacinių technologijų (IT), personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos pajėgos, kurios teiks šias paslaugas kitoms grupės įmonėms, pranešė įmonė.

„Žengdami koja kojon su pažangios vadybos tendencijomis, SBA grupės įmonėms reikalingas kompetencijas ir paslaugas koncentruojame viename centre. Jam IT, buhalterinės apskaitos, personalo administravimo ir kitos paslaugos bus pagrindinė, o ne pagalbinė veikla kaip kad įprasta daugelyje įmonių. Taip išgryninę struktūrą užtikrinsime dar aukštesnę minėtų paslaugų kokybę įmonėms ir didesnį efektyvumą grupės mastu“, – pranešime sako SBA įmonių grupės viceprezidentė Jolanta Grašienė. 

„SBA Competence and Service Center“ dirbs beveik 60-ies profesionalų komanda. Bendrovei vadovaus didelę organizacijų pokyčių valdymo patirtį turinti Jelena Grišina, toliau eisianti ir SBA organizacijos vystymo vadovės pareigas. 

„Pagrindinė kompetencijos ir paslaugų centro misija – būti verslo partneriu, kuris, perimdamas iš grupės įmonių dalį funkcijų, padės verslams pasiekti jų pagrindinių tikslų. Esminė prielaida sėkmei – motyvuota, priimanti iššūkius bei drąsiai pokyčius įgyvendinanti komanda. Todėl naujoje įmonėje buvo sutelkti SBA grupės žmonės, turintys išskirtines žinias bei savo sričių kompetencijas, kurios padės didinti visos grupės sukuriamą vertę“, – teigė J. Grišina, „SBA Competence and Service Center“ direktorė.

J. Grišina turi daugiau nei 15 metų patirtį finansų sektoriuje. Pastaruosius 10 metų vadovavo organizacijų veiklos pokyčių projektams pagal LEAN, Six-Sigma, TOC ir kitas metodikas. Buvo atsakinga už DNB banko (dabar „Luminor“) perkėlimą į naują būstinę ir su tuo susijusių darbo principų, kultūros bei kitų organizacinių pokyčių įgyvendinimą. 

Pasak jos, centralizuotas funkcijų valdymas leis SBA grupei greičiau įgyvendinti procesus optimizuojančias iniciatyvas, sudarys sąlygas efektyviam turimų resursų panaudojimui, o paslaugų kultūros įsigalėjimas augins veiklos meistriškumą.

Per šiuos metus „SBA Competence and Service Center“ laipsniškai pradės paslaugas teikti visoms didžiausioms SBA grupės įmonėms. Ateityje teikiamų paslaugų spektras gali plėstis. Be to, neatmetama, kad paslaugos gali būti pradėtos teikti ne tik grupės viduje, bet ir išorėje. 

SBA priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, Vilniuje plėtojanti verslo centrus „Green Hall“ ir BLC Kaune, investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, „SBA baldų kompanija“, valdanti bendroves „Klaipėdos baldai“, „Šilutės baldai“, „Visagino linija“, „Germanika“ ir „Mebelain“, taip pat „Kauno baldai“, „Utenos trikotažo“ grupė su bendrovėmis „Šatrija“ ir „Mrija“.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Dėl investicijų į „Cozy by Siemens arena“ joje padaugėjo renginių

BNS

Nuo 2020 metų – trijų segmentų „Monton“ ženklo parduotuvės

BNS

Renkamės nagų priežiūros studiją: kur sostinėje geriausiai atliekamas manikiūras bei pedikiūras?

Made in Vilnius

Pavežėjimo platforma „Bolt“ pristatinės ir maistą

Donatas Andrijauskas

„Grinda“ apibendrino žiemos sezono rezultatus

Made in Vilnius

VMI skelbia pajamų deklaravimo startą

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika